Fenistil - żel na oparzenia i rany. Preparat przeznaczony dla osób, które zostały ukąszone przez owady, doznały oparzeń słonecznych, cierpią na problemy skórne (pokrzywka). Żel ma działanie przeciwświądowe oraz przeciwuczuleniowe. Zawarte w nim składniki zmniejszają obrzęk oraz łagodzą podrażnienia. Po nałożeniu żelu na skórę, znajdujące się w nim substancje przenikają w głąb tkanki, dzięki czemu już po kilku minutach następuje znaczna ulga dla piekącej, swędzącej i bolącej skóry. Zapewniamy atrakcyjną cenę żelu Fenistil. Tym samym serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Ulga dla Twojej skóry

Uroda nie jest nikomu dana raz na zawsze, ale mając odpowiednie podejście, możemy znacznie opóźnić proces starzenia się skóry. Gładka, zadbana cera sprawia, że panie czują się bardziej atrakcyjne, podobnie jest również u panów. Nawilżanie skóry i zaopatrywanie jej w witaminy powoduje, że przez długi czas jesteśmy w stanie wyglądać młodo i pięknie. Jednak czasem, mimo naszych usilnych starań, pojawiają się problemy ze skórą, na przykład jako skutek ukąszeń przez owady.

Więcej…

Fenistil 0.1% żel 30g
Bestseller
13,89
Ilość

Produkty do włosów marki WAX

Różne sytuacje narażają naszą skórę na podrażnienia i dobrze jest wiedzieć, jaki preparat będzie najbardziej pomocny, w razie potrzeby. Fenistil w żelu skutecznie zmniejsza obrzęki oraz działa znieczulająco. Można go wykorzystywać również w przypadku oparzeń słonecznych oraz gdy wystąpi, tak zwana pokrzywka. Fenistil łagodzi uczucie swędzenia skóry. Jeśli posmarujemy nim podrażnione miejsce, szybko odczujemy ulgę. Jest to produkt wyjątkowo tani. Fenistil na rany znacznie przyspiesza proces gojenia i zapobiega tworzeniu się szpecących blizn. Trochę droższe są krople Fenistil, przeznaczone do łagodzenia objawów chorób alergicznych. Przyjmuje się je doustnie. Zawierają maleinian dimetindenu działający antyhistaminowo. Można je stosować nawet u niemowląt od drugiego miesiąca życia.

Alergie skórne mogą powodować czynniki różnego rodzaju. Jednym z takich czynników jest również atopowe zapalenie skóry, któremu towarzyszą często alergie pokarmowe czy też katar sienny. Jest to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Skóra staje się niezmiernie sucha i swędząca. Szczególnie trudny przebieg ma u dzieci, gdyż nie są w stanie powstrzymać się przed drapaniem swędzących miejsc, co niejednokrotnie powoduje poważne stany zapalne. Niektóre problemy skórne jesteśmy w stanie niwelować, kupując leki bez recepty. Jednak te o kompleksowym działaniu wymagają przepisania przez lekarza. Jeśli chodzi o Fenistil, nie trzeba przedkładać recepty, aby go zamówić. Fenistil zyskał szeroką popularność, gdyż wyróżnia się on rzeczywiście niską ceną, a jego działanie jest faktycznie skuteczne. Niewielka cena za wyraźne efekty to coś, czego życzy sobie każdy konsument, nie tylko klient apteki. Fenistil powinien znaleźć się w każdej domowej apteczce.

Do góry

  • Polecamy zamknijX
AVENE PALMERS SVR IWOSTIN LA ROCHE POSAY emolium PHARMACERIS EUCERIN MUSTELA ZIAJA VICHY Bioderma