HIPP, Danie BIO, Dynia z indykiem, po 5 miesiącu, 190g

6,69
Waga: 0.295 kg
Ilość
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Dania HiPP umożliwiają łagodne przejście od przecierów warzywnych do pożywienia o grubszej konsystencji, co na dalszych etapach rozwoju dziecka ułatwia podawanie produktów zawierających delikatne cząsteczki jedzenia. Są to pełnowartościowe posiłki, które powinny zastępować jedno karmienie piersią lub mlekiem modyfikowanym w ciągu dnia. W drugim półroczu życia niemowlęta stopniowo uczą się przeżuwania i połykania pożywienia o grubszej konsystencji. Jest to ważne z punktu widzenia prawidłowo zbilansowanej diety, ponadto przyczynia się do ćwiczenia mięśni policzków i ust, co w konsekwencji korzystnie wpływa na naukę mowy w przyszłości.

HIPP BIO Dynia z indykiem to pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny przeznaczony dla niemowląt po 5. miesiącu życia. Dzięki obecności oleju rzepakowego BIO dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3, ważnych dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Danie ma gładką konsystencję. Dla zachowania pełni smaku i wartości odżywczej jego składniki są łagodnie gotowane na parze. Zawiera niewiele składników przez co zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej.  

Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w „kąpieli wodnej” lub w kuchence mikrofalowej. Przed podaniem wymieszaj posiłek plastikową łyżeczką i dokładnie sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka.

Skład: warzywa* (dynia*, ziemniaki*), woda, mięso z indyka*, olej rzepakowy* (*z rolnictwa ekologicznego).

Produkt nie zawiera glutenu. Bez dodatku soli. Bez składników pochodzenia mlecznego. Bez aromatów, substancji konserwujących ani barwników. Nie zawiera zagęstników - przy rozwarstwieniu wymieszać. Bez składników modyfikowanych genetycznie.

Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.

Producent: HIPP