HIPP, Danie BIO, Dynia z indykiem, po 5 miesiącu, 190g

ostatnia cena sprzedaży
6,69
Waga: 0.295 kg
Ilość
Sprawdź podobne
Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Dania HiPP umożliwiają łagodne przejście od przecierów warzywnych do pożywienia o grubszej konsystencji, co na dalszych etapach rozwoju dziecka ułatwia podawanie produktów zawierających delikatne cząsteczki jedzenia. Są to pełnowartościowe posiłki, które powinny zastępować jedno karmienie piersią lub mlekiem modyfikowanym w ciągu dnia. W drugim półroczu życia niemowlęta stopniowo uczą się przeżuwania i połykania pożywienia o grubszej konsystencji. Jest to ważne z punktu widzenia prawidłowo zbilansowanej diety, ponadto przyczynia się do ćwiczenia mięśni policzków i ust, co w konsekwencji korzystnie wpływa na naukę mowy w przyszłości.
 
HiPP Dynia z indykiem BIO to pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny przeznaczony dla dzieci po 5. miesiącu życia. Dzięki obecności oleju rzepakowego BIO dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3, ważnych dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Danie o konsystencji przecieru. Dla zachowania pełni smaku i wartości odżywczej jego składniki są łagodnie gotowane na parze.  
 
Zastosowanie: dla dzieci od 5. miesiąca życia.
 
Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w "kąpieli wodnej" lub kuchence mikrofalowej. Przed podaniem wymieszaj posiłek plastikową łyżeczką i dokładnie sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. 
 
Składniki: warzywa* 75% (dynia* 60%, ziemniaki*); woda; mięso z indyka* 8%; olej rzepakowy* 1,5%;
 
*- z rolnictwa ekologicznego
 
100g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 264kJ/59kcal
- tłuszcz 2,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 1,3g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 0,8g; węglowodany 5,7g w tym cukry 2,9g; błonnik 0,9g; białko 2,9g; sól 0,03g; sód <0,02g; 
 
190g produktu zawiera:
- wartość energetyczna 268kJ/112kcal
- tłuszcz 4,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8g, kwasy tłuszczowe jednonienasycone 2,5g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 1,5g; węglowodany 10,8g w tym cukry 5,5g; błonnik 1,7g; białko 5,5g; sól 0,06g; sód 0,02g;
 
Ważne wskazówki:
Bez dodatku soli.
Produkt nie zawiera glutenu.
Bez składników modyfikowanych genetycznie.
Bez składników pochodzenia mlecznego.
Bez dodatku aromatów, zagęstników, składników pochodzenia mlecznego.
Nie zawiera dodatku substancji konserwujących, barwników, składników modyfikowanych genetycznie. 
Zadbaj o higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe "klika" przy pierwszym otwarciu.
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
 
Masa netto: 190g
 
Wyprodukowano w Szwajcarii dla:
HiPP Polska Sp. z o.o.,
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
Producent: HIPP