Ibuprofen LGO 200mg, 60 tabletek

8,09
Ilość
Lek
Wskazania: ból różnego pochodzenia o nasileniu małym do umiarkowanego: ból głowy, migreny, bóle zębów, ból napięciowy, bóle mięśniowe, stawowe i kostne; ból towarzyszący grypie i przeziębieniu, nerwobóle; gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych); bolesne miesiączkowanie. 
 
Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze.
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
 
Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: dawka początkowa to dwie tabletki, następnie w razie potrzeby po 4 godzinach można przyjąć jedną lub dwie tabletki. Nie stosować więcej niż sześć tabletek w ciągu doby. Należy zachować czterogodzinną przerwę pomiędzy dawkami. Tabletki należy podawać po posiłku i popijać wodą. U osób z dolegliwościami przewodu pokarmowego zaleca się przyjmowanie leku podczas posiłku. 
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, niewydolność wątroby lub nerek, niewydolność serca, krwawienie z naczyń mózgowych, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, choroby tkanki łącznej, nadciśnienie, zaburzenia krzepnięcia krwi, astma oskrzelowa, nie stosować u dzieci  wieku poniżej 12 lat.
  • Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również
  • Produkty z tej samej kategorii
  • Polecamy zamknijX