Cetaphil posiada szeroką ofertę dermokosmetyków szczególnie do skóry wrażliwej i suchej. Produkty tej firmy zostały opracowane z myślą o codziennym stosowaniu. Największą popularnością cieszą się Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała oraz Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia skóry wrażliwej. Do nabycia także Cetaphil PS - krem nawilżający lipoaktywny. Odkryj ich właściwości. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką. Zadbaj o zdrową kondycję swojego ciała i twarzy. Wybierz sprawdzone preparaty, które zdobyły zaufanie wśród wielu osób. Serdecznie zapraszamy!

Cetaphil - dermokosmetyki do skóry wrażliwej i suchej

Błędy w pielęgnacji skóry mogą doprowadzić do jej pieczenia, swędzenia i nadmiernego wysuszenia. Skóra wrażliwa i sucha, która utraciła zbyt duże ilości wody lub ma uszkodzony płaszcz hydrolipidowy wymaga szczególnej troski. W walce z problemami skóry wrażliwej i w trosce o jej ochronę warto sięgnąć po serię dermokosmetyków Cetaphil.

Więcej…

CETAPHIL DA ULTRA, 85g
Bestseller
27,29
Ilość
CETAPHIL DERMACONTROL, Cera Trądzikowa, krem nawilżająco-matujący, 118ml
47,59
Ilość
CETAPHIL DERMACONTROL, Cera Trądzikowa, pianka do mycia, 237ml
34,59
Ilość
CETAPHIL EM, emulsja do mycia, 250ml
Bestseller
29,29
Ilość
CETAPHIL MD dermoprotektor, 250ml
Bestseller
27,89
Ilość
CETAPHIL PS LIPOAKTYWNY KREM NAWILŻAJĄCY 100g
Bestseller
27,69
Ilość
CETAPHIL RESTORADERM, emulsja do mycia, 295ml
29,79
Ilość
CETAPHIL, Restoraderm balsam, 295ml
32,79
Ilość

Stop problemom dermatologicznym

Problemy dermatologiczne to nie tylko kłopot natury estetycznej, to również pieczenie, swędzenie, czy łuszczenie się skóry. Uciążliwości tego typu obniżają samoocenę i komfort codziennego funkcjonowania osób, które ich doświadczają. Dermokosmetyki Cetaphil zostały stworzone z myślą o tych, którzy zmagają się z problemami natury dermatologicznej.

Cetaphil DA ultra to bezzapachowy krem o niezwykle lekkiej konsystencji. Badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo stosowania produktu, rekomendując Cetaphil krem jako silnie nawilżający i uzupełniający brakujące w skórze lipidy.

Cetaphil Restoraderm występuje w formie emulsji i balsamu. Emulsja to delikatny środek myjący o właściwościach łagodzących swędzenie skóry. Dzięki temu, że jest hipoalergiczna nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry atopowej i wrażliwej nawet u niemowląt i dzieci. Balsam natomiast nawilża skórę i odbudowuje jej płaszcz lipidowy.

Problemy z trądzikiem młodzieńczym, różowatym, łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry pomoże zwalczyć Cetaphil MD Protektor. Produkt występuje w formie lekkiego balsamu pozbawionego substancji alergizujących. Zawarty w nim panthenol łagodzi podrażnienia i sprzyja regeneracji naskórka, a silne stężenie gliceryny i oleju z orzechów makadamia zapewnia skórze odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Cetaphil Dermoprotektor to środek bezpieczny, rekomendowany również dla delikatnej skóry dzieci.

Do góry

  • Polecamy zamknijX