Cetaphil posiada szeroką ofertę dermokosmetyków szczególnie do skóry wrażliwej i suchej. Produkty tej firmy zostały opracowane z myślą o codziennym stosowaniu. Największą popularnością cieszą się Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała oraz Cetaphil EM emulsja micelarna do mycia skóry wrażliwej. Do nabycia także Cetaphil PS - krem nawilżający lipoaktywny. Odkryj ich właściwości. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką. Zadbaj o zdrową kondycję swojego ciała i twarzy. Wybierz sprawdzone preparaty, które zdobyły zaufanie wśród wielu osób. Serdecznie zapraszamy!

Dermokosmetyki dedykowane skórze wrażliwej

Odpowiednia dbałość o skórę jest kwestią nadzwyczaj istotną. Każda osoba, która chce zapewnić jej odpowiednią pielęgnację musi pamiętać o oczyszczaniu, nawilżaniu i natłuszczaniu. Środek do jej odpowiedniego oczyszczania nie może uszkadzać naturalnego płaszcza ochronnego, który posiada skóra. Jeżeli płaszcz hydrolipidowy ulegnie uszkodzeniu, skóra traci zbyt duże ilości wody. Przy nadmiernej utracie wody, staje się skórą suchą. Natomiast przy dużym uszkodzeniu płaszcza lipidowego niezbędne jest natłuszczanie skóry. Nadzwyczaj atrakcyjną ofertę dermokosmetyków posiada Cetaphil są to w głównej mierze preparaty do skóry wrażliwej i suchej.

Więcej…

28,59
Ilość
28,39
Ilość
27,99
Ilość
27,99
Ilość
28,79
Ilość
35,29
Ilość
34,29
Ilość

Bogata, bezpieczna dla skóry oferta Cetaphil

Cetaphil EM Emulsja do mycia jest przeznaczona do mycia skóry wrażliwej. Jest to preparat dokładnie przebadany. Cetaphil EM skutecznie oczyszcza skórę, jednocześnie jest bardzo delikatny. Jest zalecany do codziennego mycia skóry wrażliwej, skóry z trądzikiem i skóry suchej. Emulsja może być stosowana do demakijażu oraz przez osoby, które posiadają skórę podrażnioną z powodu chorób dermatologicznych. Substancja myjąca w niej zawarta, nie uszkadza płaszcza lipidowego, który jest naturalną barierą ochronną skóry. Preparat posiada fizjologiczne pH. W dużym stopniu zmiękcza i wygładza skórę. Cetaphil MD Dermoprotektor to idealny deromokosmetyk do twarzy i ciała, sprawia, że skóra jest głęboko i długotrwale nawilżona. Jest doskonały dla skóry wrażliwej lub suchej, gdyż nie ma w swoim składzie żadnych środków zapachowych ani drażniących. Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający to specjalny preparat, który odbudowuje skórę uszkodzoną w przebiegu chorób dermatologicznych. Na skutek różnych schorzeń dermatologicznych i zabiegów medycyny estetycznej skóra ulega uszkodzeniu. W ten sposób przestaje spełniać swoje najważniejsze funkcje. Krem nie zawiera w swoim składzie środków zapachowych. Jest znakomity do stosowania w przypadku skóry suchej lub podrażnionej. Natychmiast po nałożeniu wygładza i zmiękcza skórę, doskonale się wchłania, ochraniając naturalny płaszcz lipidowy skóry. Kosmetyki Cetaphli można zakupić w Aptece Internetowej Gemini.

Do góry

  • Polecamy zamknijX
AVENE PALMERS SVR IWOSTIN LA ROCHE POSAY emolium PHARMACERIS EUCERIN MUSTELA ZIAJA VICHY Bioderma