Emolium posiada szeroką paletę nowoczesnych preparatów. Dermokosmetyki Emolium przeznaczone są szczególnie do skóry wrażliwej. Specjalnie opracowana formuła produktów Emolium skutecznie wspomaga leczenie chorób przebiegających z suchością skóry: atopowym zapaleniu skóry, rybiej łusce, łuszczycy, wyprysku i liszaju płaskim. Nasza apteka poleca preparaty Emolium, których cena z pewnością pozytywnie zaskoczy niejednego Klienta. Do nabycia m.in. balsam do ust, emulsja do kąpieli, żel do mycia, balsam do ciała, olejek do kąpieli, pianka do mycia dłoni, szampon nawilżający. Serdecznie zapraszamy!

Emolium - odpowiedź na SOS skóry suchej i atopowej

Różne czynniki negatywnie wpływają na jakość ludzkiej skóry. W efekcie staje się ona przesuszona, zbyt wrażliwa i swędzi. Przywrócenie jej równowagi nie jest łatwe. Wyzwanie podjęła jednak marka Emolium, która ofertą produktów bogatych w emolienty udowadnia, że potrzeby wymagającej skóry można zaspokoić. Wystarczy zastosować odpowiedni preparat.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do ciała, 200ml
27,59
Waga: 0,24 kg
Ilość
EMOLIUM P, emulsja trójaktywna do kąpieli, 200ml
26,89
Waga: 0,23 kg
Ilość
EMOLIUM P, krem trójaktywny, łagodzący świąd, 50ml
20,99
Waga: 0,07 kg
Ilość
EMOLIUM P, żel trójaktywny do mycia, 200ml
25,89
Waga: 0,25 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja do ciała, 200ml
Promocja
22,79
Waga: 0,25 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja do ciała, 400ml
Promocja
39,79
Waga: 0,47 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja do kąpieli, 200ml
Promocja
19,19
Waga: 0,23 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja do kąpieli, 400ml
Bestseller
35,69
Waga: 0,50 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja na suchą skórę głowy, 100ml
Promocja
19,39
Waga: 0,14 kg
Ilość
EMOLIUM, emulsja specjalna do ciała, 200ml
Promocja
27,29
Waga: 0,24 kg
Ilość
EMOLIUM, krem barierowy, 40ml
Promocja
17,69
Waga: 0,06 kg
Ilość
EMOLIUM, krem do skóry suchej, 75ml
Promocja
15,49
Waga: 0,10 kg
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Kompleksowa pielęgnacja skóry

Emolienty to preparaty do wszechstronnej pielęgnacji skóry dorosłych i dzieci. Ze względu na ich skuteczność, właściwości natłuszczające, regenerujące i odżywcze, zalecane są przez pediatrów i dermatologów. Mogą występować pod postacią kremu, emulsji, szamponu, maści czy olejku do kąpieli.

W Aptece Gemini kupicie Państwo wiele rożnych produktów Emolium mających kojący wpływ na skórę. Wśród nich:

Emulsja - Emulsja do ciała wykazuje czteropłaszczyznowe działanie na skórę – zapewnia jej natłuszczenie i nawilżenie, zapobiega nadmiernej utracie wody, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, pozostawia miękką i elastyczną. Emulsja do kąpieli charakteryzuje się działaniem dwupłaszczyznowym. Po pierwsze – jej składniki wnikają w głąb skóry, dostarczając substancje trwale wiążące wodę w skórze, po drugie, chroni ją przed utratą wody i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Krem - W ofercie producenta znajdziemy krem specjalny do pielęgnacji skóry twarzy oraz barierowy - do skóry nadwrażliwej i popękanej, suchej, wrażliwej i podrażnionej oraz do całego pielęgnacji ciała.

Szampon - Skóra głowy również zasługuje na szczególną opiekę. Zapewnią ją szampony Emolium do skóry suchej, podrażnionej i swędzącej; suchej, wrażliwej i podrażnionej oraz nadwrażliwej i popękanej.

Produkty Emolium powstają we współpracy z dermatologami, są bezpieczne, hipoalergiczne i polecane do codziennej pielęgnacji wrażliwej, przesuszonej i atopowej skóry dzieci i dorosłych.

Do góry

  • Polecamy zamknijX