Innowacyjne nutrikosmetyki Inneov to suplementy diety dla kobiet i mężczyzn borykających się z często spotykanymi problematami. Inneov posiada preparaty poprawiające gęstość włosów, zapewniające opóźnienie starzenia się komórek skóry oraz redukujące cellulit. Skuteczność została potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami, a ich właściwości zostały docenione przez szerokie grono zadowolonych osób. Apteka posiada produkty firmy Inneov, których cena z pewnością ucieszy wielu Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą polecanych kosmetyków oraz przejrzenia ich charakterystyki. Zachęcamy do składania zamówień.

Inneov - suplementy dla pięknej skóry i włosów

Nutrikosmetyki Inneov to szeroka gama preparatów o działaniu pielęgnującym, odchudzającym i stymulującym wzrost włosów. Serie specjalistycznych produktów Inneov Cellulit i Densilogy zostały opracowane dzięki zaawansowanym badaniom – precyzyjnie dobrane kompozycje związków są godne polecenia zarówno kobietom, jak i mężczyznom chcącym zadbać o swój wygląd.

Więcej…

INNEOV Jędrność 45+, 120 tabletek
Wyprzedaż
189,89
Waga: 0,26 kg
Ilość

Profesjonalne preparaty do włosów, twarzy i ciała

Produkty Inneov to najwyższej jakości nutrikosmetyki łączące w sobie probiotyki, fitoskładniki oraz cenne aminokwasy. Dzięki zaawansowanym badaniom zostały stworzone specjalistyczne serie preparatów, takie jak Inneov Densilogy oraz Celluit, których działanie widoczne jest na skórze bądź włosach. Właściwe proporcje składników regulują procesy metabolizmu w najgłębszych warstwach skóry, przywracając jej zdrowy wygląd. W ofercie można znaleźć również preparaty przeciw starzeniu się skóry, zawierające związki o działaniu antyoksydacyjnym oraz suplementy diety przystosowujące naskórek na działanie promieni słonecznych.

Do góry

  • Polecamy zamknijX