Dermokosmetyki Oilatum znane są z właściwości pielęgnacyjnych, uzyskiwanych dzięki wysokiej zawartości oleju mineralnego. Polecane są do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, już od pierwszego dnia życia. Z uwagi na naturalne, niealergizujące składniki, kosmetyki Oilatum nadają się do pielęgnacji skóry atopowej, a także skóry suchej i wrażliwej. Mogą je stosować pacjenci w każdym wieku. Zachęcamy do przejrzenia zamieszczonej oferty i zapoznania się z poszczególną charakterystyką produktów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ich cena była jak najbardziej przystępna. Zapraszamy do zakupów.

Oilatum – środki do codziennej pielęgnacji skóry

Marka Oilatum specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Kremy, emulsje i szampony z serii Oilatum Baby oraz Soft podnoszą poziom nawilżenia i redukują uczucie swędzenia. Dzięki łagodnym substancjom myjącym i pielęgnującym, preparaty można stosować dowolnie często.

Więcej…

OILATUM Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, od urodzenia, 200ml
15,89
Waga: 0.235 kg
Ilość
OILATUM Baby Łagodna Ochrona, żel do mycia głowy i ciała, od urodzenia, 300ml
15,89
Waga: 0.365 kg
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 150ml
16,39
Waga: 0.2 kg
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 250ml
25,89
Waga: 0.27 kg
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, od urodzenia, 500ml bez kartonowego opakowania
Bestseller
34,69
Waga: 0.49 kg
Ilość
OILATUM Baby, krem, od urodzenia, 100g
21,39
Waga: 0.13 kg
Ilość
OILATUM Baby, krem, od urodzenia, 350ml
30,99
Waga: 0.395 kg
Ilość
OILATUM Baby, mydło w kostce, od urodzenia, 100g
15,79
Waga: 0.105 kg
Ilość

Emolienty do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci

Kosmetyki Oilatum są zaliczane do grupy emolientów, a ich stosowanie ma na celu utrzymanie prawidłowego nawilżenia i natłuszczenia wyjątkowo łagodnej dziecięcej skóry. W tym celu zadbano o dobór odpowiednich składników, które posiadają delikatne właściwości myjące, nawilżające oraz redukujące podrażnienia. Serie pielęgnacyjne kremów Baby oraz Soft to idealna propozycja dla dzieci ze skórą suchą i wymagającą specjalnego traktowania. Kosmetyki mają neutralne pH, a za sprawą takich składników jak: olej z migdałów, nasion racznika, wiesiołka oraz lnu w bezpieczny sposób odtwarzają naturalną barierę ochronną skóry.

Do góry