Dermokosmetyki Oilatum znane są z właściwości pielęgnacyjnych, uzyskiwanych dzięki wysokiej zawartości oleju mineralnego. Polecane są do pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, już od pierwszego dnia życia. Z uwagi na naturalne, niealergizujące składniki, kosmetyki Oilatum nadają się do pielęgnacji skóry atopowej, a także skóry suchej i wrażliwej. Mogą je stosować pacjenci w każdym wieku. Zachęcamy do przejrzenia zamieszczonej oferty i zapoznania się z poszczególną charakterystyką produktów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ich cena była jak najbardziej przystępna. Zapraszamy do zakupów.

Oilatum – środki do codziennej pielęgnacji skóry

Marka Oilatum specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Kremy, emulsje i szampony z serii Oilatum Baby oraz Soft podnoszą poziom nawilżenia i redukują uczucie swędzenia. Dzięki łagodnym substancjom myjącym i pielęgnującym, preparaty można stosować dowolnie często.

Więcej…

1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona
OILATUM Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, 200ml
21,19
Ilość
OILATUM Baby Łagodna Ochrona, żel do mycia głowy i ciała, 300ml
18,19
Ilość
OILATUM Baby łagodny szampon dla niemowląt i dzieci 150ml
18,69
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, 150ml
16,89
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, 250ml
27,19
Ilość
OILATUM Baby, emulsja do kąpieli, 500ml
Bestseller
43,89
Ilość
OILATUM Baby, krem, 100g
20,89
Ilość
OILATUM Baby, krem, 350ml
28,29
Ilość
OILATUM Baby, krem, 50g
11,49
Ilość
OILATUM emulsja 634mg/g 150ml
17,09
Ilość
OILATUM emulsja 634mg/g 500ml
45,89
Ilość
OILATUM żel do kąpieli leczniczej 150g
22,89
Ilość
1 2 ... 2
Następna strona Ostatnia strona

Emolienty do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci

Kosmetyki Oilatum są zaliczane do grupy emolientów, a ich stosowanie ma na celu utrzymanie prawidłowego nawilżenia i natłuszczenia wyjątkowo łagodnej dziecięcej skóry. W tym celu zadbano o dobór odpowiednich składników, które posiadają delikatne właściwości myjące, nawilżające oraz redukujące podrażnienia. Serie pielęgnacyjne kremów Baby oraz Soft to idealna propozycja dla dzieci ze skórą suchą i wymagającą specjalnego traktowania. Kosmetyki mają neutralne pH, a za sprawą takich składników jak: olej z migdałów, nasion racznika, wiesiołka oraz lnu w bezpieczny sposób odtwarzają naturalną barierę ochronną skóry.

Do góry

  • Polecamy zamknijX