Tabex 1,5mg, 100 tabletek

ostatnia cena sprzedaży
59,99
Waga: 0,03 kg
Ilość
Sprawdź podobne
Lek

Wskazania: leczenie uzależnienia od nikotyny.

Skład: cytyzyna 1,5mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie: osłabia objawy głodu nikotynowego.

Dawkowanie: należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Należy przyjmować doustnie z odpowiednią ilością wody zgodnie z następującym schematem.

Dni terapii: od 1 do 3 dnia: 1 tabletka co 2 godziny, do 6 tabletek. Od 4 do 12 dnia: 1 tabletka co 2,5 godziny, do 5 tabletek. Od 13 do 16 dnia: 1 tabletka co 3 godziny, do 4 tabletek. Od 17 do 20 dnia: 1 tabletka co 5 godzin, do 3 tabletki. Od 21 do 25 dnia: 1-2 tabletki dziennie, do 2 tabletek.

Osoba paląca powinna całkowicie zrezygnować z palenia, najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia. Osoba, która zrezygnowała z palenia, w żadnym przypadku nie może pozwolić sobie na zapalenie nawet jednego papierosa. Od tego zależy trwałość uzyskanego wyniku leczenia. Jeżeli rezultat terapii jest niezadowalający, należy przerwać leczenie i po upływie 2 do 3 miesięcy rozpocząć leczenie ponownie.

Przeciwwskazania: jeśli pacjent ma uczulenie na cytyzynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienione w punkcie 6), w przypadku niestabilnej dławicy piersiowej, w przypadku przebytego niedawno zawału serca, w przypadku klinicznie istotnych zaburzeń rytmu serca, w przypadku niedawno przebytego udaru mózgu, w okresie ciąży i karmienia piersią.

Producent: SOPHARMA
Grupa: Tabex
  • Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również
  • Produkty z tej samej kategorii
  • Polecamy zamknijX