Wybór miesiąca

2 KC, 6 tabletek

5,18 Cena brutto
Rodzaj: Suplement diety
Producent: COLFARM

2 KC, 6 tabletek - opis produktu

Suplement diety 2KC, wspomaga procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i układu odpornościowego.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne zawarte w preparacie.
 
Zalecane spożycie: w zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania alkoholu, a kolejne 2-3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu. Następnego dnia można przyjąć dodatkowo 2-3 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 
Składniki: glukoza, substancja wypełniająca:celuloza, kwas bursztynowy, glutaminian monosodowy, kwas fumarowy, witamina C, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z opuncji (wyciąg z opuncji, skrobia kukurydziana), stabilizator: poliwinylopirolidon.
 
1 tabletka zawiera: 27mg witaminy C (33%)*, 243mg glukozy, 100mg kwasu bursztynowego, 100mg glutaminianu monosodowego, 37mg kwasu fumarowego, 10mg wyciągu z opuncji (200mg w przeliczeniu na suszoną opuncję).
 
*RWS - Referencyjna wartość spożycia.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
Zawiera cukier. 
 
Producent:
Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: