A-Z Tape, taśma kinezjologiczna nr 3, Kolana i stopy, 1 aplikacja

11,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,99 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: A-Z MEDICA

A-Z Tape, taśma kinezjologiczna nr 3, Kolana i stopy, 1 aplikacja - opis produktu

Zestaw gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, profesjonalnie zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia mięśni wokół stawu kolanowego. Opakowanie zawiera trzy paski: jeden prosty i dwa w kształcie "wachlarza". Produkt został wykonany z tkaniny bawełnianej z 5% domieszką spandeksu. Dzięki falowemu utkaniu materiał przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Hipoalergiczny i trwały klej akrylowy zapewnia taśmie długi czas przylegania do ciała (5 dni). Nie zawiera lateksu ani substancji lekowych.

Zastosowanie: zalecana w bólach i obrzękach w obrębie kolana. Aplikacja taśmy A-Z Tape poprawia stabilność stawu oraz zmniejsza obrzęki i dolegliwości bólowe związane z urazami kolana. Pomaga zapobiegać powstawaniu dalszych urazów kolana i zapewnia ochronę podczas dochodzenia do pełnej sprawności.

Sposób użycia: przecinamy prosty pasek wzdłuż w połowie mniej więcej do 2/3 długości noga leży prosta w rozluźnieniu, bazę mocujemy bez napięcia ok. 5cm poniżej kolana zginamy kolano i pozostałą część całego paska naklejamy z napięciem 100% "wąsy" prowadzimy po obu stronach kolana bez napięcia, ponieważ napięta jest skóra końcówki "wąsów" (bazę) mocujemy na rozluźnionej nodze w stanie spoczynku bez napięcia.

Należy pamiętać, aby naklejać taśmę na skórę oczyszczoną i osuszoną, a tam gdzie to konieczne także wygoloną. Plastry naklejamy zgodnie z instrukcją, a po naklejeniu pocieramy je w celu aktywowania kleju. Taśmę nosimy maksymalnie przez 5 dni. Z naklejoną taśmą A-Z Tape możemy się kąpać, pamiętajmy jednak, aby dokładnie spłukać z niej mydło czy szampon.

Ważne wskażówki:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor:
AMC PHARMA LIMITED Sp. z o.o. oddział w Polsce,
ul. Na Zaspę 3/1,
80-546 Gdańsk

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: