A-Z Tape, taśma kinezjologiczna nr 2, Mięśnie i stawy, 1 aplikacja

11,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,99 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: A-Z MEDICA

A-Z Tape, taśma kinezjologiczna nr 2, Mięśnie i stawy, 1 aplikacja - opis produktu

Opakowanie zawiera dwa paski wykonane z tkaniny bawełnianej z 5% domieszką spandeksu. Dzięki falowemu utkaniu materiał przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Hipoalergiczny i trwały klej akrylowy zapewnia taśmie długi czas przylegania do ciała (5 dni). Nie zawiera lateksu ani substancji lekowych.
 
Zastosowanie: zestaw gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, profesjonalnie zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia zewnętrznej, przedniej i tylnej części uda.
 
Sposób użycia: lokalizujemy ból; najczęściej występuje w a) wewnętrznej, b) przedniej lub c) tylnej części uda bazę mocujemy bez napięcia, następnie napinamy mięsień uda poprzez a) odwiedzenie uda, b) zgięcie nogi, c) wyciągnięcie nogi do tyłu i pochylenie sylwetki do przodu i mocujemy środkową część plastra bez napięcia wracamy do pozycji wyjściowej i mocujemy drugą bazę bez napięcia.
 
Należy pamiętać, aby naklejać taśmę na skórę oczyszczoną i osuszoną, a tam gdzie to konieczne także wygoloną. Plastry naklejamy zgodnie z instrukcją, a po naklejeniu pocieramy je w celu aktywowania kleju. Taśmę nosimy maksymalnie przez 5 dni. Z naklejoną taśmą A-Z Tape możemy się kąpać, pamiętajmy jednak, aby dokładnie spłukać z niej mydło czy szampon.
 
Ważne wskażówki:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Dystrybutor:
AMC PHARMA LIMITED Sp. z o.o. oddział w Polsce,
ul. Na Zaspę 3/1,
80-546 Gdańsk.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: