Kategorie

AA Help, zabieg 2-etapowy regenerujący do stóp, peeling wygładzający + maska zmiękczająca, 2 x 5 ml

Cena jednostkowa: 99,90 zł za 100 mililitrów

Cena
9,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

AA Help, peeling wygładzający, 5ml:

Regenerujący zabieg to specjalistyczna kuracja skóry stóp, zapewniająca natychmiastowe efekty już po pierwszej aplikacji. Nowatorska Biozgodna Formuła, dzięki roślinnym składnikom wysoce biozgodnym ze skórą, uzupełnia lipidy naturalnie występujące w naskórku, poprawiając funkcje barierowe i tym samym zapewniając ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Drobinki z łupin migdała złuszczają obumarły naskórek, sprawiając, że skóra staje się miękka i gładka. Olej z awokado i witamina E zwiększają poziom nawilżenia w naskórku i przywracają skórze komfort.

Wskazania: skóra bardzo sucha.

Sposób użycia: nanieść na oczyszczoną skórę stóp. Masować przez 3 minuty, następnie spłukać letnią wodą.

Główne składniki: drobinki z łupin migdała, olej z awokado, witamina E.


AA Help, maska zmiękczająca, 5ml:

Regenerujący zabieg to specjalistyczna kuracja skóry stóp, zapewniająca natychmiastowe efekty już po pierwszej aplikacji. Nowatorska Biozgodna Formuła, dzięki roślinnym składnikom wysoce biozgodnym ze skórą, uzupełnia lipidy naturalnie występujące w naskórku, poprawiając funkcje barierowe i tym samym zapewniając ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Działanie składników aktywnych: 10% UREA-SHEA REPAIR COMPLEX doskonale zmiękcza naskórek oraz redukuje jego rogowacenie, sprawiając, że skóra lepiej wygląda i staje się aksamitnie gładka, olej z baobabu i olej arganowy odżywiają i odbudowują naskórek, niwelując uczucie szorstkości.

Wskazania: skóra bardzo sucha.

Sposób użycia: nanieść na osuszoną skórę stóp. Masować przez 3 minuty, następnie pozostawić do wchłonięcia lub nadmiar usunąć chusteczką.

Główne składniki: 10% urea, olej z baobabu, olej arganowy.

Inne wersje tego produktu

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Rodzaj skóry
Typ produktu