Ostatnie sztuki

AA Novaskin, krem wygładzająco-nawilżający 40+, na dzień, 50ml

23,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 47,96 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: OCEANIC

AA Novaskin, krem wygładzająco-nawilżający 40+, na dzień, 50ml - opis produktu

AA NOVASKIN to przełomowa pielęgnacja anty-age do codziennego stosowania na bazie kwasu laktobionowego. Kwas laktobionowy to najnowszej generacji kwas PHA, który w rewolucyjny sposób stymuluje naskórek do regeneracji dając efekt „nowej skóry”. Zainspirowana skutecznością zabiegu łączonego – mezobrazji. W serii AA NOVASKIN zastosowaliśmy również nowoczesny System ActiRepair, który nie tylko zapewnia wielowymiarowy transport składników aktywnych, ale również pobudza syntezę kolagenu i wzmacnia mechanizmy naprawcze. Już po pierwszej aplikacji skóra jest miękka i wygładzona. Po 28 dniach stosowania odczuwalny jest efekt „nowej skóry”, widoczna redukcja zmarszczek, poprawa sprężystości i przywrócenie zdrowego kolorytu.
 
Kwas laktobionowy to nowej generacji kwas PHA pozbawiony właściwości drażniących, który pobudzając syntezę kolagenu, stymuluje regenerację komórek i opóźnia proces pogłębiania się zmarszczek. Dodatkowo poprawia stopień nawilżenia naskórka. Multiaktywny kompleks nawilżający ogranicza przeznaskórkową utratę wody, chroniąc skórę przed nadmiernym przesuszeniem. Połączenie działania komórek macierzystych z winogron oraz systemu ActiRepair zapewnia skórze totalną rewitalizację i odnowę oraz potrójny efekt odmłodzenia – poprawę gładkości, jędrności i elastyczności.
 
Wskazania: skóra wrażliwa, skłonna do alergii, 60+.
 
Sposób użycia: nanieść codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), nie zapominając o szyi i dekolcie.
 
Główne składniki: kwas laktobionowy, multiaktywny kompleks nawilżający, komórki macierzyste z winogron oraz system ActiRepair.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: