AA Oil Infusion, krem na noc modelowanie konturu i odbudowa 50+, 50ml

AA Oil Infusion, krem na noc modelowanie konturu i odbudowa 50+, 50ml

25,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 51,94 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: OCEANIC

AA Oil Infusion, krem na noc modelowanie konturu i odbudowa 50+, 50ml - opis produktu

AA Oil Infusion2 50+ to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków - inca inchi i arganowego oraz kompleksu Collagen+. Luksusowe olejki wysoce biozgodne ze skórą, uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych, jednocześnie stymulując odbudowę włókien kolagenowych i wzmacniając podporową siatkę skóry. W rezultacie skóra przechodzi prawdziwą metamorfozę - owal twarzy jest podniesiony, a zmarszczki intensywnie wygładzone.

Dodatkowo receptury wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji - Infusion2 System - będący połączeniem dwóch inteligentnych systemów mikrosfer biolipidowych. Pierwszy - zwiększa skuteczność przenikania substancji przez powierzchniowe warstwy naskórka, drugi - wspomaga ich celowane rozmieszczanie i wykorzystanie w skórze. W efekcie substancje aktywne są skuteczniej przyswajane przez skórę, a działanie pielęgnacyjne zostaje wzmocnione. Niezwykle lekkie formuły, zapewniają szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.

Zawarty w składzie olejek inca inchi, nazywany „złotem Inków”, to jedyny olejek o tak wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Bogaty w antyoksydanty i fitosterole. Intensywnie stymuluje odbudowę komórkową, poprawiając gładkość i elastyczność skóry. Kompleks Collagen+ aktywuje syntezę kolagenu typu I, wzmacniając włókna podporowe skóry i wpływając na wzrost jej jędrności oraz redukcję zmarszczek. Olejek arganowy odżywia i wzmacnia naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia. Mikrolipidowy system MLS zapewnia spoistość komórkową i wspomaga regenerację skóry.

Wskazania: pielęgnacja przeciwzmarszczkowa: do każdego rodzaju skóry, w szczególności do skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii; dla kobiet po 50. roku życia; do stosowania na noc.

Sposób użycia: nanieść codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi i dekoltu. W celu wzbogacenia formuły, do porcji kremu można dodać kilka kropli olejku pielęgnacyjnego z serii, wymieszać i nałożyć na skórę.

Składniki aktywne: olejek inca inchi, kompleks Collagen+, olejek arganowy, mikrolipidowy system MLS.

Produkt testowany z udziałem osób ze skórą wrazliwą i skłonną do alergii.
Zawiera certyfikowane składniki - bez substancji alergizujących.