AA Skin Boost, krem na dzień, witamina C, 50ml + krem na noc, witamina C, 50ml

27,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 55,78 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: OCEANIC

AA Skin Boost, krem na dzień, witamina C, 50ml + krem na noc, witamina C, 50ml - opis produktu

AA Skin Boost, krem na dzień, witamina C, 50ml:
System C Forte to prawdziwy zastrzyk energii dla Twojej skóry. Krem zawiera witaminę C, która dociera do wszystkich warstw naskórka, a obecność 4 aktywnych biologicznie form, o zróżnicowanej rozpuszczalności, sprawia, że jest bezpieczna dla skóry. Stymuluje syntezę naturalnego kolagenu, wyrównuje koloryt skóry i przywraca jej promienny wygląd. Za sprawą silnych właściwości antyoksydacyjnych – pomaga chronić przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (promieniowanie UVA/UVB, wiatr, wilgoć). Kolagen oraz kwas hialuronowy wspierają działanie witaminy C i aktywnie walczą z oznakami upływającego czasu, stymulując procesy odnowy naskórka oraz poprawiając stopień jego nawilżenia. Sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać na zdrowszą, pełną blasku i bardziej nawilżoną. Dla wzmocnienia efektów do kremu możesz dodać kilka kropel koncentratu z witaminą C AA Skin Boost. 
 
Wskazania: codzienna pielęgnacja antyoksydacyjna i rozświetlająca, na dzień, dla każdego typu skóry.
 
Sposób użycia: nanieść codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), nie zapominając o szyi i dekolcie.
 
Główne składniki aktywne: witamina C, kolagen, kwas hialuronowy.
 
Produkt testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. 
Z hipoalergicznymi kompozycjami zapachowymi.
 
 
AA Skin Boost, krem na noc, witamina C, 50ml:
System C FORTE to prawdziwy zastrzyk energii dla Twojej skóry. Zawiera witaminę C, która dociera do wszystkich warstw naskórka, a obecność 4 aktywnych biologicznie form, o zróżnicowanej rozpuszczalności, sprawia, że jest bezpieczna dla skóry. Stymuluje syntezę naturalnego kolagenu, wyrównuje koloryt skóry i przywraca jej promienny wygląd. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym, pomaga chronić przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (promieniowanie UVA/UVB, wiatr, wilgoć). Kwas azelainowy reguluje proces keratynizacji naskórka, rozjaśnia przebarwienia i wykazuje łagodne działanie przeciwzapalne. Szlachetny olej arganowy dostarcza skórze cennych składników odżywczych, wygładza i wzmacnia jej barierę ochronną. Sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać na zdrowszą, pełną blasku i bardziej nawilżoną. Dla wzmocnienia efektów do kremu możesz dodać kilka kropel koncentratu z witaminą C AA Skin Boost.
 
Wskazania: codzienna pielęgnacja antyoksydacyjna i regenerująca; krem na noc, dla każdego typu skóry.
 
Sposób użycia: nanieść codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), nie zapominając o szyi i dekolcie.
 
Główne składniki aktywne: witamina C, kwas azelainowy, olej arganowy.
 
Produkt testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. 
Z hipoalergicznymi kompozycjami zapachowymi.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: