AA Technologia Wieku, Aktywny Lifting, krem liftingująco-regenerujący na noc 50+, 50ml

AA Technologia Wieku, Aktywny Lifting, krem liftingująco-regenerujący na noc 50+, 50ml

24,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 49,78 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: OCEANIC

AA Technologia Wieku, Aktywny Lifting, krem liftingująco-regenerujący na noc 50+, 50ml - opis produktu

Krem na noc do pielęgnacji cery dojrzałej stworzony został z myślą o kobietach, które ukończyły 50. lat. Odpowiedni do cery wrażliwej i skłonnej do alergii. Wygładza i regeneruje, przywraca witalność oraz wzmacnia funkcje ochronne.

Obecne w składzie kolagen i kwas hialuronowy intensywnie nawilżają i uelastyczniają skórę, zapewniając efekt intensywnego liftingu i chroniąc ją przed pogłębianiem się zmarszczek. Koenzym Q10 dostarcza komórkom skóry energię niezbędną do procesów odnowy i regeneracji, a w rezultacie wpływa na poprawę napięcia i nadaje skórze gładkość. Witamina E, działając na poziomie komórkowym, opóźnia procesy starzenie się skóry i przywraca jej witalność. Wieloskładnikowy mikrolipidowy system MLS tworzy mikrobarierę, która zapewnia spoistość komórkową, zwiększając tolerancję skóry na wpływ czynników zewnętrznych będących przyczyną nadwrażliwości.

Wskazania: dla kobiet po 50. roku życia; do każdego rodzaju cery, zwłaszcza do cery wrażliwej i skłonnej do alergii; do stosowania na noc.

Sposób użycia: nanieś codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Główne składniki: kolagen, kwas hialuronowy, koenzym Q10, witamina E, wieloskładnikowy mikrolipidowy system MLS.