ZZZ Nikidom, śpiworek aromazzz, różowy

ostatnia cena sprzedaży
127,99 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Artykuł dziecięcy

Producent: NIKIDOM

ZZZ Nikidom, śpiworek aromazzz, różowy - opis produktu

- WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY - Śpiworek wykonany jest na zewnątrz z bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku aksamitnej tkaniny. Środek to 100% bawełna organiczna - tkanina nie zawierająca żadnych toksycznych związków, polecana szczególnie dla dzieci z alergiami, ale doskonała także dla delikatnej skóry każdego dziecka.

- REGULOWANA DŁUGOŚĆ - Śpiworek posiada zatrzaski, które pozwalają skrócić jego długość, dzięki czemu może być używany dla dzieci w przedziale wiekowym 6-36 miesięcy. Długość całego śpiworka to 105cm, długość śpiworka zapiętego wynosi 80cm.

- UNIKALNA NASZYWKA DO OLEJKÓW - Z przodu śpiworka, na wysokości klatki piersiowej, znajduje się specjalna naszywka z mocno absorbującym filcem długo utrzymującym zapachy, która przeznaczona jest do stosowania z olejkami aromaterapeutycznymi. Stosowanie produktów aromaterapeutycznych pozytywnie wpływa na psychiczny i fizyczny stan zdrowia, a także pomaga ukształtować przyjemny rytuał zasypiania, dzięki połączeniu określonego zapachu z porą snu.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: