Acenol 300mg, 20 tabletek

4,99 Cena brutto

Rodzaj: Lek

Producent: GALENA

Acenol 300mg, 20 tabletek - opis produktu

Wskazania: bóle różnego pochodzenia: bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle.
 
Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 300mg oraz substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa.
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.
 
Dawkowanie: dzieci w wieku 6-12 lat: doustnie, 1/2-1 tabletki 3-4 razy na dobę w odstępach nie krótszych niż 6 godzin. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie, 1-3 tabletki 3-4 razy na dobę w odstępach nie krótszych niż 4 godziny, maksymalnie 13 tabletek na dobę. 
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat, ciąża, laktacja.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: