ACERIN (195mg+98mg)/g, płyn na skórę, 8g

ACERIN (195mg+98mg)/g, płyn na skórę, 8g

ostatnia cena sprzedaży

Cena: 9,39 zł

Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne
Rodzaj: Lek
Producent: AFLOFARM
Grupa: Acerin

ACERIN (195mg+98mg)/g, płyn na skórę, 8g - opis produktu

Wskazania: lek Acerin stosuje się do usuwania odcisków i zgrubiałej skóry.
 
Skład: 1g płynu zawiera: substancje czynne: kwas salicylowy 195mg, kwas mlekowy 98mg; koloksylina, kalafonia, aceton, octan n-butylu.
 
Działanie: kwas salicylowy działa keratolitycznie, zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek, ułatwiając jego złuszczenie. Kwas mlekowy niszczy zrogowaciałą warstwę skóry.
 
Dawkowanie: zewnętrznie. Lek Acerin jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę. Namoczyć nogi w ciepłej wodzie przez 15-30 minut, a następnie po osuszeniu nałożyć pędzelkiem na odcisk lub zgrubiałe miejsce na skórze lek Acerin. Należy uważać, aby nie dotknąć zdrowej skóry. Poczekać aż lek dobrze wyschnie. Nakładanie leku, w razie konieczności powtarzać przez kilka dni. Następnie należy wymoczyć nogi i usunąć odcisk.
 
Przeciwwskazania: nie stosować doustnie, uczulenie na którykolwiek ze składników leku, cukrzyca lub zaburzenia układu krążenia, uszkodzona skóra, nie stosować u dzieci, nie stosować na twarzy i w okolicy narządów płciowych.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.