Activblock Sensitive, roll-on, 25ml

22,48 Cena brutto

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: TEVA

Activblock Sensitive, roll-on, 25ml - opis produktu

Antyperspirant ACTIVBLOCK Sensitive przeznaczony jest do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. Jego formuła, wzbogacona o składniki zmniejszające działanie drażniące - allantoinę, Panthenol i ekstrakt z bawełny - została specjalnie dostosowana do potrzeb wrażliwej skóry, aby dawać Ci pewność efektu i poczucie komfortu, minimalizując ryzyko podrażnień.
 
Antyperspirant ACTIVBLOCK Sensitive przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy aktywność gruczołów potowych jest ograniczona. Preparat posiada aplikator roll-on dla zapewnienia szybkiego i precyzyjnego nakładania. 
 
Wskazania: do opanowania nadmiernej potliwości dla osób o skórze wrażliwej. 
 
Sposób użycia: na noc, na czystą i całkowicie suchą skórę pach. Po aplikacji preparatu należy odczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Rano dokładnie zmyć preparat delikatnym mydłem i spłukać.
Początkowo zaleca się stosowanie ACTIVBLOCK Sensitive co drugi wieczór, przez 6 dni. Następnie można zmniejszyć częstotliwość stosowania antyperspirantu do 2-3 razy w tygodniu lub rzadziej - w zależności od indywidualnych potrzeb - aby utrzymać efekt redukcji wydzielania potu. 
 
Nie stosować ACTIVBLOCK Sensitive na wilgotną, skaleczoną lub podrażnioną skórę. Po depilacji lub goleniu pach należy wstrzymać stosowanie preparatu przez około 48 h. 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: