Active, szczoteczka do czyszczenia języka, 1 sztuka

Active, szczoteczka do czyszczenia języka, 1 sztuka

12,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 12,99 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: BEAUTY FORMULAS

Active, szczoteczka do czyszczenia języka, 1 sztuka - opis produktu

Szczoteczka Active służy do codziennego czyszczenia języka, aby utrzymać świeży oddech oraz zdrową i czystą jamę ustną. Regularne oczyszczanie języka jest szybkim i skutecznym sposobem, aby znacząco zmniejszyć płytkę nazebną będącą źródłem bakterii i nieświeżego oddechu. Szczoteczka jest bezpieczna i łatwa w użyciu. Ma mały rozmiar i wygodną rączkę, idealna dla palaczy.  

Zastosowanie: higiena jamy ustnej, do czyszczenia jezyka.  

Sposób użycia: używaj szczoteczki zanim umyjesz zęby. Używając zewnętrznej części szczoteczki wyczyść środek języka. Następnie rozciągnij język tak daleko jak to możliwe i sięgnij szczoteczką do najdalszego punktu języka. Pociągaj szczoteczką wzdłuż środka języka w kierunku jego końca. Płucz szczoteczkę zimną wodą po każdym ruchu, a czynność oczyszczania powtórz kilka razy. Brzegi języka wyczyść używając gładkiej części szczoteczki. Po użyciu wypłucz szczoteczkę. 

Ważne wskazówki: 
Zmieniaj szczoteczkę co 3-4 miesiące.
Podczas pierwszych kilku dni stosowania, szczoteczka może w niektórych przypadkach wywołać uczucie nudności, które z czasem zaniknie i bez trudu będzie można sięgnąć szczoteczką do końca języka.

Dystrybutor:
APS IMPORT-EXPORT Sp. zo.o.
al.Witosa 3,
20-315 Lublin