Aftargent Nano, żel, 15ml

14,49 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: SOLINEA

Aftargent Nano, żel, 15ml - opis produktu

Substancje czynne zawarte w żelu Aftargent nano tworzą ochronną barierę na błonie śluzowej jamy ustnej, izolując miejsce występowania zmiany od drażniących czynników zewnętrznych. Obecny w preparacie nanokoloid srebra wykazuje silne działanie antybakteryjne, co przyczynia się do złagodzenia objawów zapalenia, takich jak ból i pieczenie. D-panthenol łagodzi podrażnienie oraz przyspiesza regenerację błony śluzowej jamy ustnej.
 
Zastosowanie: afty, pleśniawki, drobne urazy i otarcia błony śluzowej jamy ustnej wywołane przez protezy zębowe oraz aparaty ortodontyczne, stany zapalnej jamy ustnej.
 
Sposób użycia: preparat do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej. Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce zmienione chorobowo. Aplikację powtarzać 3-4 razy dziennie. Aby zapewnić optymalne działanie preparatu, bezpośrednio po aplikacji nie nalezy dotykać miejsca występowania zmiany oraz przez około 30 minut nie należy spożywać posiłków, oraz napojów.
 
Składniki: woda oczyszczona, glikol propyolenowy, PVP, D-panthenol, nanokoloid srebra, chlorek benzalkoniowy, aromat miętowy.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na srebro metaliczne.
 
Ważne wskazówki:
Ze względów higienicznych oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji, jedno opakowanie należy przeznaczyć dla jednej osoby.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikać kontaktu z oczami.
Nie stosować żelu Aftargent nano po upływie terminu ważności. Po otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.
 
Wytwórca:
HF Solinea Sp.z.o.o. S.K.A.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn, Polska.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: