AjiPure L-arginina i L-ornityna, SWANSON, 90 kapsułek

49,89 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Suplement diety
Producent: SWANSON

Opis produktu

AJIPURE to aminokwasy, które produkowane są w procesie fermentacji przy użyciu naturalnych nie zwierzęcych surowców. Potwierdzona czystość aminokwasów waha się w przedziale 99-100%.
 
L-ARGININA jest aminokwasem endogennym o bardzo szerokim zastosowaniu. L-arginina działa na układ sercowo-naczyniowy wspierając wytwarzanie tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Dzięki temu mięśnie gładkie dostają informację o rozluźnieniu się, a tym samym poprawia się krążenie. Jest to pożądane działanie w przypadku profilaktyki nadciśnienia tętniczego. L-arginina może także normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów) u osób z wysokim poziomem cholesterolu. L-ORNITYNA jest aminokwasem endogennym, który powstaje z l-argininy w naszym organizmie. L-ornityna pobudza produkcję hormonu wzrostu, poprawiając metabolizm nadmiaru tłuszczu. Jest niezbędna dla podtrzymania zdrowego układu odpornościowego i funkcjonowania wątroby. Przyczynia się do odbudowy zniszczonych tkanek.
 
Zastosowanie: uzupełnienie codziennej diety w składniki aktywne preparatu.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie. 
 
Składniki: ajipure L-arginina, L-ornityna, celuloza (otoczka kapsułki), substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i mikrokrystaliczna celuloza.
 
1 kapsułka zawiera: AjiPure L-Arginina 500mg, L-ornityna 250mg.
 
Przeciwwskazania: kobiety w ciąży i karmiące.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostepny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
 
Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
 
Wyłączny Dystrybutor w Polsce:
PRO SPORT S.C.
ul. Pogodna 18
71-376 Szczecin