Kategorie

Akuvax, spray do uszu, 15 ml

Cena
11,39 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

Akovax spray przeznaczony do czyszczenia uszu niemowląt i dzieci z resztek woskowiny.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Stosować w celu usunięcia korków woskowinowych i zalegającej woskowiny przy chorobach ucha zewnętrznego oraz profilaktycznie w utrzymaniu higieny uszu.

Sposób użycia

Przed zaaplikowaniem delikatnie pociągnij górny płatek ucha lekko w górę i w kierunku tyłu głowy. Trzymając buteleczkę w pozycji pionowej przybliż aplikator do zewnętrznego przewodu słuchowego i naciśnij końcówkę dozującą. Następnie delikatnie pomasuj skrawek uch. Powtórz czynność w odniesieniu do drugiego ucha. Po użyciu zdejmij końcówkę dozującą, opłucz ją w ciepłej wodzie i wysusz, a następnie załóż na zawór dozujący.
W celu usunięcia korków woskowinowych oraz zalegającej woskowiny u niemowląt powyżej 3 miesiąca życia, dzieci i dorosłych - 3 naciśnięcia pompki dozującej 3 razy dziennie przez 5-7 dni. Profilaktycznie w celu utrzymania higieny uszu oraz zapobiegania powstawania korków woskowinowych: niemowlęta powyżej 3 miesiąca życia, dzieci i osoby dorosłe - 1-2 naciśnięcia pompki dozującej co 7 dni.

Składniki

Oliwa z oliwek.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na oliwę z oliwek, nie stosować w przypadku perforacji błony śluzowej lub po operacji ucha, w przypadku wycieku z ucha, bólu ucha, podrażnienia, wysypki w uchu lub gdy istnieją zawroty głowy.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze 10-25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent

Oleofrm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8,
52-407 Wrocław