Albivag, 10 globulek dopochwowych

Albivag, 10 globulek dopochwowych

18,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: KADEFARM

Albivag, 10 globulek dopochwowych - opis produktu

Terapia wspomagająca przy nawracającej kandydozie sromu i pochwy, pomocniczo przy świądzie, zaczerwienieniu i podrażnieniu spowodowanych infekcjami grzybiczymi pochwy, wspomagająco w przypadku reakcji alergicznych na Candida w obrębie pochwy. Może być stosowany w kombinacji z innymi produktami przeciwgrzybiczymi.
 
Kwas hialuronowy wykazuje działanie nawilżające i ochronne na śluzówkę pochwy. Kwas borny odtwarza kwasowe pH środowiska pochwy, zapobiega adhezji i namnażaniu się patogenów.
 
Zastosowanie: terapia wspomagająca przy nawracającej kandydozie sromu i pochwy; pomocniczo przy świądzie, zaczerwienieniu i podrażnieniu spowodowanym infekcjami grzybiczymi pochwy; wspomagająco w przypadku reakcji alergicznych na Candida w obrębie pochwy.
 
Sposób użycia: w przebiegu infekcji grzybiczej jedna globulka dziennie, przez 15 dni. W przypadku nawracających infekcji 1 globulka, dwa razy w tygodniu, przez 8 tygodni.
 
Składniki: 1 globulka 2g zawiera: kwas borny, terpinen-4-ol, hialuronian sodu, dragocalm (owies zwyczajny), olej ryżowy, witamina e, półsyntetyczne glicerydy.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.
 
Dystrybutor w Polsce:
Kadefarm Sp. z o.o.,
Sierosław, ul. Gipsowa 18,
62-080 Tarnowo Podgórne.