Ostatnie sztuki
ALEXPO Basic, maska antysmogowa neoprenowa, niebieska, 1 sztuka
Ostatnie sztuki

ALEXPO Basic, maska antysmogowa neoprenowa, niebieska, 1 sztuka

75,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 75,99 zł za 1 sztuka
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Bez recepty

Producent: ALEXPO

ALEXPO Basic, maska antysmogowa neoprenowa, niebieska, 1 sztuka - opis produktu

Maska antysmogowa neoprenowa Basic dla ludzi aktywnych, preferujących zdrowy styl życia i świadomych zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Aluminiowy nosek służy dopasowaniu indywidualnemu maski do twarzy, po odpowiednim jego przygięciu. Rozmiar masek jest uniwersalny, dopasowujemy go za pomocą szerokiego rzepu zapinanemu z tyłu głowy. W masce znajdują się dwa zawory wydechowe – które służą do bezpiecznego umiejscowienia filtrów N99 i wymianie powietrza z otoczeniem. Czas użytkowania fIltra jest uzależniony od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz długości przebywania i aktywności w tym powietrzu. Średnio wynosi około 30 godzin aktywnego użytkowania. 
 
Zastosowanie: dla ludzi aktywnych, preferujących zdrowy styl życia i świadomych zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Dla biegaczy, rowerzystów, motocyklistów to doskonały produkt ochronny przez cały rok, a szczególnie w okresie grzewczym - smog.
 
Sposób użycia:  
- zakładanie maski: nałóż maskę na czubek nosa i brody; zaczep maskę stabilnie na rzep z tyłu; wyreguluj aluminiowy nosek aby dobrze przylegał. Można dopasować do każdego kształtu twarzy i nosa; skontroluj właściwe zamontowanie i prawidłowy przepływ powietrza poprzez przyciśnięcie maski do twarzy, robiąc głębsze oddechy; wyreguluj rzep z tyłu aby maska szczelnie przylegała.
- wymiana filtra: rozłóż maskę, odsłaniając wewnętrzny filtr oraz zaworek wydechowy; zgodnie z instrukcjami na zaworku przekręć go przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aż zaworek się oddzieli; wyjmij dwa zaworki, oraz filtr; wymień filtr, zgodnie z instrukcjami na zaworku przekręć go zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż wymiana będzie kompletna.
 
Ważne wskazówki: 
Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu.
Czyścić raz na 2 tygodnie. 
Nie prać w pralce z inną odzieżą. 
Nie prać filtrów, gdyż mogą utracić swoje właściwości.  
 
Producent: 
ALEXPO Maciej Podgórski,
Baczyńskiego 68/10,
41-203 Sosnowiec.