Ostatnie sztuki
ALEXPO, bawełniana maska antysmogowa z zaworem wydechowym, czarna, 1 sztuka
Ostatnie sztuki

ALEXPO, bawełniana maska antysmogowa z zaworem wydechowym, czarna, 1 sztuka

68,97 Cena brutto
Cena jednostkowa: 68,97 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Sprzęt medyczny

Producent: ALEXPO

ALEXPO, bawełniana maska antysmogowa z zaworem wydechowym, czarna, 1 sztuka - opis produktu

Maska przeznaczona dla dorosłych oraz młodzieży. Zbudowana jest w 100% z bawełny. Bardzo praktyczna i ciekawa kolorystyka i wzornictwo, przyjazna w dotyku i przewiewna tkanina da uczucie komfortu. Bawełniana maska jest skierowana dla kobiet i mężczyzn zarówno w czasie aktywności sportowej na powietrzu, jak i zwyczajne wyjście na spacer, na zakupy, czy do przychodni w okresach grypowych. Maska ma działanie ochronne przed alergenami, dla osób wrażliwych proponuje się stosowanie maski przez cały rok w okresach pylenia roślin. Często wyjście do lekarza po receptę kończy się zarażeniem różnymi wirusami. W takim wypadku zastosowanie maski z filtrem N99 może przed tym uchronić.
 
Maska antysmogowa bawełniana ma jeden otwór wydechowy zakończony zaworkiem, dzięki któremu nadmiar wilgoci i zużytego powietrza zostaje odprowadzony na zewnątrz. Wszyty w górną część maski metalowy element służy dopasowaniu maski do nosa po odpowiednim przygięciu. Znajdujące się z tyłu maski regulowane gumki, założone za uszy stabilizują maskę i utrzymują na twarzy.
 
Wewnątrz maski znajduje się kieszeń, do której wkłada się filtr. Filtr N99 zatrzymuje 99% zanieczyszczeń PM10 i PM2,5 oraz pyłki roślin i wirusy, a jego wielowarstwowa budowa z węglem aktywnym powoduje jego dużą skuteczność filtrowania. Filtr jest wymienny. Czas jego użytkowania zależy od długości ekspozycji na zanieczyszczenia oraz stopnia zapylenia i przeciętnie wynosi ok. 30 godz. stałego użytkowania.
 
Po użyciu maskę należy przetrzymywać w czystym oraz suchym pomieszczeniu. Rekomendowana metoda czyszczenia – rozcieńczyć neutralny detergent z wodą, wyprać ręcznie maskę delikatnie ją pocierając, pozostawić w suchym miejscu do wyschnięcia. Czyścić raz na 2 tygodnie. 
 
Tkanina - 100% bawełna.
Prać ręcznie po uprzednim wyciągnięciu filtra.
Rozmiar uniwersalny.
Maska nie jest przeznaczona do użytku w środowisku pracy.
Nie prać filtrów gdyż mogą utracić swoje właściwości.