Alezin, maść, 50g

Alezin, maść, 50g

Cena: 13,49 zł

Cena jednostkowa: 26,98 zł za 100 g
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Alezin, maść, 50g - opis produktu

ALEZIN maść jest aktywnym dermokosmetykiem działającym pielęgnująco, ochronnie oraz pomagającym utrzymać w dobrej kondycji skórę narażoną na otarcia, odparzenia i odleżyny. Zawarte w preparacie składniki aktywne ograniczają wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych na skórę oraz przyspieszają regenerację naskórka, a bakterio- i fungistatyczna warstwa nałożonej maści zabezpiecza przed bakteryjnymi oraz grzybiczymi czynnikami skażającymi.

Wskazania: w dyskomforcie związanym z rumieniem skóry, tkliwością i zmiękczeniem naskórka. Wraz z regularną kontrolą oraz oklepywaniem zaczerwienionych miejsc preparat zalecany jest do miejscowego wcierania w codziennej profilaktyce przeciwodleżynowej.

Sposób użycia: stosować po umyciu i osuszeniu skóry. Cienką warstwę preparatu nanieść na odleżyny i miejsca narażone na ich powstawanie. Dokładnie pokryć fałdy skórne oraz obszary, gdzie doszło do zaczerwienienia. Nie stosować zbyt grubej warstwy preparatu. Nie stosować na rany sączące.

Główne składniki: tlenek cynku, lanolina, żel aloesowy, d-panthenol, witamina E, składniki aktywne balsamu peruwiańskiego.