Wybrane
ALLERCO, emulsja do kąpieli, skóra skłonna do podrażnień i alergii, 400ml
Wybrane

ALLERCO, emulsja do kąpieli, skóra skłonna do podrażnień i alergii, 400ml

20,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 5,25 zł za 100 ml
Wysyłamy w 2-4 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMENA

ALLERCO, emulsja do kąpieli, skóra skłonna do podrażnień i alergii, 400ml - opis produktu

Emulsja do kąpieli allerco to preparat emolientowy przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. 
Rekomendowana jest jako dodatek do kąpieli pielęgnacyjnych dzieci i niemowląt. Ma własności myjące. Dodana do kąpieli zapobiega wysuszeniu, nawilża skórę i działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. 
 
Emulsja do kąpieli allerco stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP oraz składników zapewniających kompleksową ochronę skóry suchej, skłonnej do podrażnień i alergii. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty działają ochronnie na płaszcz hydrolipidowy. Olej macadamia zmiękcza i natłuszcza skórę. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry.
 
Wskazania: pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Kąpiele pielęgnacyjne dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych.
 
Sposób użycia: stosować do każdej kąpieli. Kąpiel dla dzieci i niemowląt: do wanienki wlać 20ml preparatu (1 nakrętka) i dolać wody. Po kąpieli skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem. Czas kąpieli: dla niemowląt kilka minut, dla dzieci 15 - 20 minut. Kąpiel dla dorosłych: do wanny wlać 20 - 40ml preparatu (1 - 2 nakrętki) i dolać wody. Po kąpieli skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem. Czas kąpieli: 15 - 20 minut.
 
Składniki aktywne: metabolit witaminy PP, emolienty (trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego), olej macadamia, witamina E, gliceryna.
 
Produkt hipoalergiczny, nie zawiera substancji zapachowych i barwników.