ALLERCO, krem emolientowy, natłuszczający, 75ml

13,35 Cena brutto
Cena jednostkowa: 17,80 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMENA

Grupa: Allerco

ALLERCO, krem emolientowy, natłuszczający, 75ml - opis produktu

Krem emolientowy natłuszczający allerco to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. 
Jest rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt. Specjalnie opracowana formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie, przeciwdziałając wysuszeniu skóry. Krem stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na warstwę lipidową naskórka. Zastosowane emolienty chronią przed nadmiernym odparowywaniem skóry z głębszych jej warstw oraz przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Krem jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników.
 
Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Krem emolientowy natłuszczający allerco polecany jest do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych. 
 
Sposób użycia: krem nanosić na skórę kilka razy dziennie.
 
Składniki aktywne: metabolit witaminy PP, emolienty (stearynian izooktylu, węglan dikaprylowy, estry kwasów tłuszczowych oleju kokosowego), witamina E, gliceryna.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: