ALLERCO, żel myjący do skóry skłonnej do podrażnień i alergii, 200ml

15,59 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,80 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: PHARMENA

Grupa: Allerco

ALLERCO, żel myjący do skóry skłonnej do podrażnień i alergii, 200ml - opis produktu

Żel myjący allerco oczyszcza i pielęgnuje skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Żel posiada bardzo dobre własności myjące i nie powoduje przesuszenia skóry. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Delikatne składniki myjące w połączeniu z substancjami aktywnymi zapewniają skuteczne oczyszczenie i pielęgnację skóry oraz zapobiegają nadmiernemu jej wysuszeniu. Żel stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty podwyższają zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry i chronią naturalną warstwę lipidową naskórka. Żel allerco łagodnie myje skórę, nie powodując jej podrażnienia.

Wskazania: do mycia twarzy i ciała. Skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień i alergii. Polecany do stosowania bez ograniczeń wiekowych, również u dzieci.

Sposób użycia: stosować codziennie rano i wieczorem. Niewielką ilość żelu nanieść na zwilżoną skórę i delikatnie masować, wytwarzając pianę. Spłukać wodą.

Składniki aktywne: metabolit witaminy PP, emolienty (estry kwasów tłuszczowych oleju kokosowego), gliceryna.

Nie zawiera substancji zapachowych i barwników.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: