Kategorie

Allnutrition Flex All Complete, smak pomarańczowy, 400 g

Cena jednostkowa: 9,25 zł za 100 gram

Cena
36,99 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Allnutrition® Flex All Complete - proszek do rozpuszczania w wodzie o smaku pomarańczowym to suplement diety opracowana z myślą o osobach aktywnych fizycznie powyżej 18 roku życia. Formuła łączy w składzie wysoką porcję witaminy C z witaminą B6 oraz zhydrolizowany kolagen, L-prolinę, glukozaminę w nieorganicznej postaci siarczanu, metylosulfonylometan (MSM) i cytrynian magnezu, będący źródłem magnezu.

Preparat od Allnutrition® z kolagenem w proszku o smaku pomarańczy to doskonały i smaczny sposób na uzupełnienie diety sportowców i osób regularnie uprawiających sporty w cenne składniki aktywne, w tym witaminę C, która pełni rolę w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości. Składnik ten przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Jednocześnie witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. 

Zastosowanie

Uzupełnienie diety osób dorosłych w składniki aktywne preparaty, w tym białko kolagenowe i witaminę C.

Zalecane spożycie

  • Dorośli: 20 g proszku dziennie. 
  • Porcję proszku należy rozpuścić w 300 ml wody lub soku. 
  • Wypić bezpośrednio po przygotowaniu. 

Składniki

Hydrolizowany kolagen 50%, kompleks węglowodanów 29%, L-prolina 6%, siarczan glukozaminy (ze skorupiaków) 1,5%, metylosulfonylometan (MSM) 1,5%, witamina C (kwas L-askorbinowy), cytrynian magnezu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), stabilizator: guma arabska, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza. 


20 g proszku zawiera: 

  • hydrolizowany kolagen 10000 mg, L-prolina 1200 mg, siarczan glukozaminy 300 mg, w tym glukozamina 195 mg, MSM 300 mg, witamina C 200 mg (250%)*, magnez 60 mg (16%)*, witamina B6 5 mg (357%)*. 

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia 

Ostrzeżenia

  • Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. 
  • Suplement diety o wysokiej zawartości witaminy C nie powinien być stosowany przez osoby z kamicą nerkową oraz mające predyspozycję do tworzenia kamieni w nerkach.

Ważne wskazówki

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze 15-25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

400 g

Dodatkowe informacje

Suplement diety Flex All Complete o smaku pomarańczy zawiera substancję słodzącą.

Producent

SFD S.A. 
ul. Zielonogórska 4 
45-323 Opole 

Cechy produktu