ALVA, olejek z drzewa herbacianego z kroplomierzem, 100ml

125,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 125,99 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: BIO_BEAUTY

ALVA, olejek z drzewa herbacianego z kroplomierzem, 100ml - opis produktu

Zapach olejku z drzewa herbacianego odstrasza owady, a stosowany na miejsce ukąszenia, np. komarów, łagodzi świąd i przyspiesza gojenie. Można używać go do leczenia wszawicy, dodając kilka kropli do zwykłego, łagodnego szamponu. Kolejną zaletą olejku z drzewa herbacianego jest to, że łatwo przenika przez skórę i działa bakteriobójczo na bakterie beztlenowe wywołujące zmiany trądzikowe.  Z tego powodu firmy kosmetyczne wykorzystują go jako składnik preparatów do pielęgnacji skóry trądzikowej, takich jak środki do oczyszczania twarzy czy kremy pielęgnacyjne.
 
Wskazania: do stosowania przy problemach skórnych.
 
Sposób użycia: przy problemach z dziąsłami i paradontozie: 1 kroplę olejku nakładać razem z pastą na szczoteczkę. Przy zanieczyszczeniach skóry: 3 krople dodawać do mleczka podczas mycia. Przy pryszczach, wągrach, użądleniach, małych skaleczeniach, grzybicy stóp: miejscowo nakładać wacikiem. Przy przeziębieniu, zapaleniu oskrzeli itp.: 2–3 krople wymieszać z ciepłą wodą i płukać gardło. Można też 3-5 kropli
dodać do mleczka do ciała i nacierać plecy i piersi. Do pielęgnacji i kąpieli stóp: dodać 10–20 kropli na 5–10 litrów ciepłej wody lub wody z mydłem.
 
Główne składniki: olejek z drzewa herbacianego 100%.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: