AMADERM, krem regenerująco-złuszczający, Urea 30%, 50ml

15,99 Cena brutto
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: AMARA

AMADERM, krem regenerująco-złuszczający, Urea 30%, 50ml - opis produktu

Amaderm Krem regenerująco-złuszczający przeznaczony jest dla osób posiadających bardzo suchą, szorstką skórę stóp, z tendencją do nadmiernego rogowacenia lub pękania. Urea zmiękcza i wygładza skórę, skutecznie redukuje zgrubiały naskórek, złuszczając go, i zapobiega jego narastaniu dzięki swej funkcji wiążącej wodę w głębszych warstwach naskórka. Zmniejsza skłonność skóry pięt do pękania. Chroni przy tym przed podrażnieniami i przegrzaniem. Regeneruje skórę i długotrwale ją nawilża.

Zawarta w produkcie urea – substancja niezbędna do prawidłowego nawilżenia skóry, rozmiękcza keratynę warstwy rogowej naskórka i złuszcza ją. Allantoin – nawilża i zmiękcza skórę, przyspiesza gojenie zniszczonej tkanki naskórka, niwelując pęknięcia. Panthenol – posiada działanie łagodzące oraz regenerujące, wpływa na poprawę bariery lipidowej naskórka. Sorbitol – przedostając się do głębszej partii naskórka, wpływa na jego odnowę, wygładza skórę i poprawia jej elastyczność.

Wskazania: skóra bvardzo sucha, szorstka, z tendencją do nadmiernego rogowacenia lub pękania.

Sposób użycia: preparat należy stosować 1-2 razy dziennie na czyste i suche stopy poprzez nałożenie warstwy kremu i łagodne wcieranie aż do wchłonięcia. Może być stosowany zarówno do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, jak i podczas różnego rodzaju terapii, zabiegów powodujących wysuszenie czy podrażnienie skóry.

Główne składniki: urea 30%, alantoina, pantenol, sorbitol.

Kosmetyki są bezpieczne nawet dla cery skłonnej do podrażnień i alergii.
Nie zawierają parabenów ani produktów ropopochodnych.
Krem nie posiada zapachu, barwników, nie powoduje żadnych reakcji alergicznych.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: