Kategorie

Amaderm Urea 30%, krem regenerująco-złuszczający, 50 ml

Cena jednostkowa: 27,98 zł za 100 mililitrów

Cena
13,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Amaderm Krem regenerująco-złuszczający przeznaczony jest dla osób posiadających bardzo suchą, szorstką skórę stóp, z tendencją do nadmiernego rogowacenia lub pękania. Urea zmiękcza i wygładza skórę, skutecznie redukuje zgrubiały naskórek, złuszczając go, i zapobiega jego narastaniu dzięki swej funkcji wiążącej wodę w głębszych warstwach naskórka. Zmniejsza skłonność skóry pięt do pękania. Chroni przy tym przed podrażnieniami i przegrzaniem. Regeneruje skórę i długotrwale ją nawilża.

Zawarta w produkcie urea – substancja niezbędna do prawidłowego nawilżenia skóry, rozmiękcza keratynę warstwy rogowej naskórka i złuszcza ją. Allantoin – nawilża i zmiękcza skórę, przyspiesza gojenie zniszczonej tkanki naskórka, niwelując pęknięcia. Panthenol – posiada działanie łagodzące oraz regenerujące, wpływa na poprawę bariery lipidowej naskórka. Sorbitol – przedostając się do głębszej partii naskórka, wpływa na jego odnowę, wygładza skórę i poprawia jej elastyczność.

Zastosowanie

Skóra bvardzo sucha, szorstka, z tendencją do nadmiernego rogowacenia lub pękania.
 

Sposób użycia

Preparat należy stosować 1-2 razy dziennie na czyste i suche stopy poprzez nałożenie warstwy kremu i łagodne wcieranie aż do wchłonięcia. Może być stosowany zarówno do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, jak i podczas różnego rodzaju terapii, zabiegów powodujących wysuszenie czy podrażnienie skóry.

Dodatkowe informacje

Kosmetyki są bezpieczne nawet dla cery skłonnej do podrażnień i alergii.
Nie zawierają parabenów ani produktów ropopochodnych.
Krem nie posiada zapachu, barwników, nie powoduje żadnych reakcji alergicznych.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Rejestracja