Anaftin, płyn do płukania jamy ustnej, 120ml

Anaftin, płyn do płukania jamy ustnej, 120ml

19,89 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Anaftin, płyn do płukania jamy ustnej, 120ml - opis produktu

Anaftin płyn do płukania jamy ustnej zawiera poliwinylopirolidon (PVP) i kwas hialuronowy, które tworzą ochronną warstwę pokrywającą jamę ustną, stanowiącą barierę mechaniczną dla uszkodzonych okolic, i dzięki temu łagodzi ból wywołany podrażnieniem odsłoniętych zakończeń nerwowych. Zawarte w składzie kwas hialuronowy i aloes wspomagają naturalny proces gojenia uszkodzonych tkanek.

Wypełnij załączoną nakrętkę z miarką do linii 10 ml. Płucz jamę ustną przez co najmniej 1 minutę, następnie wypluj płyn. Stosuj 3–4 razy dziennie lub w razie potrzeby. Dla uzyskania najlepszych rezultatów nie należy jeść ani pić przez co najmniej 1 godzinę po zastosowaniu płynu. W razie przypadkowego połknięcia płynu nie są wymagane żadne dodatkowe działania.

Wskazania: dla uszkodzonych okolic, i dzięki temu łagodzi ból wywołany podrażnieniem odsłoniętych zakończeń nerwowych.

Sposób użycia: wypełnij załączoną nakrętkę z miarką do linii 10 ml. Płucz jamę ustną przez co najmniej 1 minutę, następnie wypluj płyn. Stosuj 3–4 razy dziennie lub w razie potrzeby. Dla uzyskania najlepszych rezultatów
nie należy jeść ani pić przez co najmniej 1 godzinę po zastosowaniu płynu. W razie przypadkowego połknięcia płynu nie są wymagane żadne dodatkowe
działania.

Skład: poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), hydroksyetyloceluloza, sorbinian potasu, benzoesan sodu, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, wersenian disodu (EDTA), chlorek benzalkonium, hialuronian sodu, aromat, sacharynian sodu, dwupotasowa sól kwasu glicyryzynowego, woda.

Przeciwwskazania: u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. W przypadku częstych nawrotów owrzodzeń jamy ustnej wskazana jest konsultacja lekarska.

Ważne wskazówki:
Nie stosować po upływie terminu ważności lub w przypadku uszkodzenia lub nieszczelności butelki. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od źródła ciepła.
Nie zamrażać.

Producent:
BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 7 B,
02-677 Warszawa.