Antotalgin Natural, krople do uszu z nagietkiem, 15g

8,98 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: FARMINA

Antotalgin Natural, krople do uszu z nagietkiem, 15g - opis produktu

Antotalgin Natural jest preparatem do usuwania woskowiny usznej. Odpowiednio dobrany skład pozwala na usunięcie wszystkich pozostałości woskowiny i zapobiega jej nagromadzeniu. Pomaga także usunąć korek woskowinowy. Regularne stosowanie preparatu Antotalgin Natural pomaga usunąć woskowinę z zewnętrznego przewodu słuchowego i pozwala uniknąć problemów związanych z jej zaleganiem (m.in. stanów zapalnych).
 
Zastosowanie: usuwanie woskowiny usznej. Produkt polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.
 
Sposób użycia: w celu regularnej higieny uszu stosować 1-2 razy na tydzień. Do usuwania nagromadzonej woskowiny stosować przez 3 dni z rzędu. Przed użyciem należy przyjąć pozycję leżącą, z uchem (z którego chcemy usunąć woskowinę) skierowanym ku górze. Zakropić 3-5 kropli. W razie potrzeby można stosować kilka razy dziennie. Po kilku minutach przemyć ucho.
 
Skład: natrii docusas, calendula officinalis, vehiculum.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej, infekcji ucha, w przypadku założonego drenu. W przypadku infekcji oraz bólu ucha należy skonsultować się z lekarzem.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródła ciepła.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 
Producent:
Farmina sp. z o.o.,
ul. Lipska 44,
30-721 Kraków.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: