Kategorie

Anwen Proteinowa Magnolia, odżywka do włosów o średniej porowatości, 200 ml

Cena jednostkowa: 12,00 zł za 100 mililitrów

Cena
23,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Anwen Proteinowa Magnolia to odżywka proteinowa, której skład został dobrany z myślą o włosach o średniej porowatości, z tendencją do łamania się.

Hydrolizowana keratyna ze względu na budowę zbliżoną do podstawowego budulca włosa jest doskonała w pielęgnacji włosów średnioporowatych. Wielkość cząsteczki keratyny pozwala jej wnikać do głębi włosa i uzupełniać tym samym ubytki białek. Hydrolizowane proteiny mleczne zapewniają optymalną penetrację i regenerację włosów od wewnątrz. Hydrolizowane proteiny z owsa są bogate w naturalne oligosacharydy, które wykazują działanie silnie nawilżające. Formuła pozwala na uzupełnienie ubytków w strukturze włosów i sprawią, że stają się one bardziej gładkie, lejące i błyszczące. Przyjemny zapach magnolii uprzyjemnia domowe zabiegi pielęgnacyjne.

Odżywka Anwen o pH 4 zawiera odpowiednio dobraną kompozycję protein, pozwalającą na optymalną pielęgnację włosów średnioporowatych. Tubka produktu została wykonana z PCR, tworzywa pochodzącego z recyklingu.

Zastosowanie

Odżywienie i pielęgnacja włosów o średniej porowatości.

Sposób użycia

  • Nałożyć odżywkę na umyte i wilgotne włosy.
  • Pozostawić na włosach na kilka minut, a następnie spłukać wodą.
  • Zaleca się stosowanie produktu na przemian z pozostałymi odżywkami Anwen (Nawilżającą i Proteinową) w zależności od potrzeb włosów.

Składniki (INCI)

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Hydrolyzed Milk Protein (hydrolizowane proteiny mleka), Hydrolyzed Oats (hydrolizat protein owsa), Hydrolyzed Keratin (hydrolizowana keratyna), Cetrimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Rejestracja