Aphtihelp Gel, żel, 10g

11,49 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: GORVITA

Aphtihelp Gel, żel, 10g - opis produktu

Aphtihelp gel to nowoczesny wyrób medyczny przeznaczony do pielęgnacji i dezynfekcji błon śluzowych jamy ustnej. Zawarta w składzie chlorheksydyna wykazuje działanie grzybobójcze i bakteriobójcze, a kwas hialuronowy przyspiesza regenerację nabłonka uszkodzonego wystąpieniem aft i pleśniawek oraz delikatnych otarć  nabłonka wywołanych przez protezy zębowe i aparaty ortodontyczne do korekcji uzębienia. Pomaga w usuwaniu bakteryjnej płytki nazębnej i chroni przed infekcjami jamy ustnej.
 
Zastosowanie: dla osób ze skłonnością do aft i pleśniawek oraz zmian obejmujących usta takich jak opryszczka i zajady, do miejscowej dezynfekcji jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych, do pielęgnacji jamy ustnej po lekkich otraciach wywołanych protezami zębowymi i aparatami ortodontycznymi, w przypadku potrzeby miejscowej dezynfekcji jamy ustnej, jako żel wspomagający w usuwaniu bakteryjnej płytki nazębnej.
 
Sposób użycia: niewielką ilość żelu wprowadzić punktowo do jamy ustnej. Pozostawić na około 20-30 minut. W tym czasie nie pić płynów ani nie spożywać posiłków.
 
Skład: woda oczyszczona, gliceryna, hydroksyetylceluloza, chlorheksydyna, kwas hialuronowy.
 
Ważne wskazówki:
Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 
Producent:
P.P.U.H "GORVITA",
Szczawa 106 ,
34-607 Szczawa.
 

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: