Wysyłka 0 złOstatnie sztuki
APIS Professional Duo Re-lift, spray 3D, 50ml + serum 3D, 50ml
Wysyłka 0 złOstatnie sztuki

APIS Professional Duo Re-lift, spray 3D, 50ml + serum 3D, 50ml

ostatnia cena sprzedaży
369,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 369,99 zł za 1 sztuka
Sprawdź podobne

APIS Professional Duo Re-lift, spray 3D, 50ml + serum 3D, 50ml - opis produktu

APIS Professional Re-lift spray 3D, 50ml
 
Błyskawicznie wchłaniający się spray wykorzystujący zaawansowane technologie i intensywne składniki liftingujące, poprawiające strukturę i gęstość skóry. Sprawia, że skóra jest, natychmiastowo napięta osiągając doskonały wygląd. Innowacyjne połączenie 100% naturalnego składnika liftingującego Cobiolift™ z nasion Quinoa (komosa ryżowa) z l-aminokwasami błyskawicznie i głęboko przenikają do skóry. Re-Lift dostarcza niezbędnych składników potrzebnych do uruchomienia naturalnych funkcji regenerujących i naprawczych skóry.30% redukcji zmarszczek po 1 godzinie od aplikacji oraz natychmiastowe wyrównanie powierzchni skóry*.
 
Wskazania: do każdego rodzaju cery kobiet i mężczyzn po 25 roku życia.
 
Sposób użycia: aplikować na skórę twarzy, szyi, dekoltu
 
Główne składniki: komosa ryżowa, Re-Lift, cobiolift, L-aminokwasy.
 
APIS Professional Re-lift serum 3D, 50ml
 
Składniki aktywne niezwykle kompatybilne ze skórą. Sprawia, że skóra jest natychmiastowo uelastyczniona, zregenerowana, odpowiednio nawilżona, napięta osiągając doskonały wygląd. Innowacyjne połączenie 100% naturalnego składnika liftingującego Cobiolift™ z nasion Quinoa (komosa ryżowa) z l-aminokwasami, koenzymem Q10, olejem monoi i kompleksem Hydromanil™ modeluje owal i poprawia kontur twarzy, podnosi powieki, przeciwdziała wiotczeniu skóry podbródka i szyi.
 
Wskazania: do każdego rodzaju cery kobiet i mężczyzn po 25 roku życia. Poprawa wyglądu skóry, natychmiastowe wyrównanie powierzchni skóry, redukcję zmarszczek.
 
Sposób użycia: aplikować na skórę twarzy, szyi, dekoltu, Przy dłuższym stosowaniu serum sprawia, że skóra przechodzi prawdziwą transformację i jest antidotum do medycyny estetycznej.
 
Główne składniki: cobiolift, L-aminokwasy, olivem, olej monoi, kompleks hydromanil.