Wybór farmaceuty

Apo-URO Plus, 30 kapsułek

19,59 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Suplement diety
Producent: APOTEX

Apo-URO Plus, 30 kapsułek - opis produktu

Apo-URO Plus to suplement diety o unikalnej kompozycji 5 naturalnych składników roślinnych. Zawiera standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn (PAC) ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej. Składniki produktu Apo-URO Plus kompleksowo wspomagają prawidłowe działanie układu moczowego. Liście pokrzywy, zielona herbata, korzeń pietruszki i nasiona dyni wspomagają proces oddawania moczu i zawartych w nim produktów przemiany materii. Nasiona dyni dodatkowo wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty u mężczyzn. Zielona herbata posiada właściwości przeciwutleniające i wspomaga odporność organizmu.
 
Zastosowanie: uzupełnienie całodziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych; dla kobiet i mężczyzn, dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat.
 
Zalecane spożycie: dorośli 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. W celu ułatwienia przyjęcia można otworzyć kapsułkę i zawarty w niej proszek wymieszać z posiłkiem, np. jogurtem. 
 
Składniki: ekstrakt z żurawiny wieloowocowej, DER 20;1; składniki otoczki: żelatyna; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej, DER 4;1; ekstrakt z zielonej herbaty, DER 5:1; ekstrakt z nasion dyni, DER 10:1; ekstrakt z korzenia pietruszki, DER 10:1; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i krzemionka koloidalna; barwniki: krzemian glinowo-potasowy, pąs 4R, azorubina.
 
1 kapsułka zawiera: 400mg ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej (20:1) standaryzowany na zawartość proantocyjanidyny - nie mniej niż 36mg, 50mg ekstraktu z liści pokrzywy zwyczajnej(4:1), 45mg ekstraktu z zielonej herbaty (5:1) standaryzowany na zawartość EGCG - galusan epigallokatechiny 5mg, 45mg ekstraktu z nasion dyni (10:1), 45mg ekstraktu z korzenia pietruszki (10:1).

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Ze względu na zawartość barwników produkt może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
 
Dystrybutor:
Apotex Nederland B.V.
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden
Holandia
 
Informacji o produkcie udziela:
Apotex Polska Sp. z o .o. 
ul.Ostrobramska 95
04-118 Warszawa
 
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: