Kategorie

Apteo Care, woda morska, spray do nosa, 100 ml

Cena
17,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Wyrób medyczny woda morska Apteo Care to naturalny, izotoniczny spray do nosa zawierający wodę morską bogatą w minerały i mikroelementy, pochodzącą z wód głębinowych Oceanu Atlantyckiego. Przeznaczony jest do codziennej higieny i utrzymania prawidłowych funkcji nosa, zarówno u niemowląt, dzieci jak i dorosłych. Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę i przynosi ulgę śluzówce nosa np. w czasie przeziębienia. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie.

Zastosowanie

Codzienna higiena i oczyszczanie nosa, nawilżanie suchej śluzówki nosa, pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego, łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.

Sposób użycia

Zdjąć osłonkę z aplikatora, przygotować butelkę pompując spray kilkakrotnie do wytworzenia jednolitej dawki. Następnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego nacisnąć obustronnie podstawę aplikatora. Po każdorazowym użyciu należy oczyścić aplikator i nałożyć osłonkę z powrotem.

 
Niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci: 1 dawkę sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie. Dzieci od 6 lat i dorośli: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Składniki

Naturalna sól morska, woda odmineralizowana.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość (alergia) na składniki wyrobu.

Ważne wskazówki

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę.  
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej 15 - 25 oC. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. 

Dystrybutor

Synoptis Pharma Sp. z o.o., 
ul. Krakowiaków 65, 
02-255 Warszawa.