ArmoLIPID, 20 tabletek

24,89 Cena brutto

Rodzaj: Suplement diety

Producent: MYLAN

ArmoLIPID, 20 tabletek - opis produktu

Suplement diety zawierającym polikosanol, ryż fermentowany przez drożdże Monascus purpureus (czerwony fermentowany ryż), kwas foliowy, koenzym Q10 i astaksantynę. Armolipid uzupełnia dietę w składniki odżywcze zawarte w jego składzie, które są pomocne w szczególności w dietach mających na celu kontrolę cholesterolu. Czerwony fermentowany ryż powstaje w procesie fermentacji ryżu z użyciem drożdży. Zawiera monoklinę, naturalną substancję. Polikosanol jest mieszaniną naturalnych alkoholi tłuszczowych zawartych w woskach roślinnych trzciny cukrowej oraz wosku pszczelim. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Koenzym Q10 jest fizjologicznym składnikiem obecnym w organizmie. Astaksantyna jest substancją przez mikroalgi.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, popijając szklanką wody.

Składniki: stabilizatory: fosforan diwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna; ryz fermentowany przez czerwone drożdże- zawartość monakoliny 1,5%; astaksantyna otrzymana z mikroalg- zawartość astaksantyny 2,5% (hydrolizowana żelatyna, oleożywica, sacharoza, skrobia kukurydziana, przeciwutleniacze (palmitynian askorbylu, tokoferole), astaksantyna); Polikosanol otrzymany z saccharum offcinarum- zawartość polikosanolu 90%; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; koenzym Q10; kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy)

1 tabletka zawiera: ryż (Oryza sativa) fermentowany przez Monascus purpureus 200mg (zawartość monakoliny 3mg), Mikroalgi (Haematococcus pluvialis flotow) 20mg (zawartość astaksantyny 0,5mg), polikosanol 10mg, kwas foliowy 200mcg (100%)*, koenzym Q10 2,0mg.

*RWS-referencyjna wartość spożycia.

Przeciwwskazania: zaleca się konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania oraz w przypadku bólu mięśniowego. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie stosować razem z lekami obniżającymi poziom cholesterolu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Produkt bezglutenowy.

Wyprodukowano we Włoszech dla:
MEDIA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A,
02-672 Warszawa.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: