Artecholin N 4,55g/5ml, płyn doustny, 100ml

9,45 Cena brutto

Rodzaj: Lek

Artecholin N 4,55g/5ml, płyn doustny, 100ml - opis produktu

Wskazania: w niestrawności i zaburzeniach żołądkowo-jelitowych spowodowanych niedostatecznym wydzielaniem soku żołądkowego i żółci. Zaburzenia trawienia i czynności dróg żółciowych.
 
Skład: 100ml preparatu zawiera wyciągi z ziela bylicy boże drzewko 31,85 g, owoców ostropestu 7,28 g, liścia mięty pieprzowej 7,28 g, ziela drapacza 2,73 g, ziela glistnika 2,73 g, ziela krwawnika 2,73 g, korzenia mniszka 2,73 g. Zawiera etanol 60-70%.
 
Działanie: żółciopędne oraz rozkurczające.
 
Dawkowanie: jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować do 3 razy dziennie przed lub w czasie posiłku po 5ml preparatu w niewielkiej ilości płynu.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki produktu. Nie należy stosować przez osoby uczulone na rośliny z rodziny Asteraceae np. krwawnik, rumianek, arnikę, przez osoby uczulone na mentol.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: