Kategorie

Artresan Efekt, 30 kapsułek

Cena jednostkowa: 13,83 zł za 10 kapsułek

Cena
41,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Suplement diety zawiera, opatentowany składnik ApressFlex oparty o naturalny ekstrakt, wzbogacony o kwas bosweliowy AKBA. Witamina C zawarta w suplemencie pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.
 

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

Osoby dorosłe: 1 kapsułka dziennie, popić wodą.

Składniki

ApresFlex - ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, żelatyna (kapsułka), kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, barwnik kapsułki: dwutlenek tytanu, siarczan manganu.

1 kapsułka zawiera: ApresFlex 100mg (ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA), witamina C 12mg (15%)*, niacyna 5,33mg (33%)*, mangan 1,22mg (61%)*.

*RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Ostrzeżenia

Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Może zawiera śladowe ilości soi, mleka, skorupiaków i produktów pochodnych.
Nie zawiera glutenu. Nie zawiera laktozy.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej (15-25 stopni C).
 

Producent

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja

Artresan Efekt

Jedną z najczęściej występujących dolegliwości dotykających osoby w wieku średnim jest choroba zwyrodnieniowa stawów. Stanowi ona główny powód zapalenia stawów w populacji, bywa przyczyną deformacji, ograniczenia zdolności do poruszania się, niepełnosprawności i często staje się powodem występowania endoprotezoplastyki stawów: biodrowego, kolanowego oraz łokciowego.

Przyczynami tego rodzaju dolegliwości są między innymi:

  • zapalenie błony maziowej stawów,
  • uszkodzenie chrząstki szklistej stawu,
  • zastępowanie chrząstki szklistej niefunkcjonalną chrząstką włóknistą,
  • pojawienie się wysięku zapalnego w stawie,
  • uwypuklenie błony maziowej stawu z wytworzeniem torbieli – np. torbieli Bakera.

Oferowany przez naszą aptekę preparat Artresan Efekt wybierany jest przez wielu pacjentów cierpiących na dolegliwości bólowe stawów.

Suplement diety Artresan Efekt zawiera m.in.:

  • Apres-Flex (ekstrakt z Boswelia serrata),
  • mangan,
  • witaminę C,
  • niacynę.

Jak działa preparat Artresan Efekt?

Zawarty w suplemencie diety Artresan Efekt mangan wykazuje działanie wspomagające prawidłowe tworzenie tkanek łącznych oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Głównym składnikiem preparatu Artresan Efekt jest 11-keto-beta kwas bosweliowy (AKBA), znajdujący się w wyciągu z rośliny Boswellia Serrata. Zawarty w suplemencie diety Kwas bosweliowy poprawia elastyczność chrząstki.

Kwas bosweliowy pozyskiwany jest z rośliny Boswellia serrata, tradycyjnie występującej na terenie Indii oraz innych krajów – m.in. Bliskiego Wschodu. Wykorzystywana jest od wieków do ograniczania dolegliwości związanych z reumatoidalnym zapaleniem stawów, zwyrodnieniem stawów, astmą oskrzelową i innymi chorobami – m.in. zapalnymi schorzeniami jelit.

Zawarta w preparacie witamina C chroni komórki przed działaniem wolnych rodników oraz pomaga we właściwej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Kiedy i jak stosować preparat Artresan Efekt?

Suplement diety Artresan Efekt może być stosowany wspomagająco w dolegliwościach układu mięśniowo-stawowego i kostnego. Artresan Efekt zaleca się stosować przez okres od 1 do 3 miesięcy. Przyjmowanie preparatu można powtarzać co 8 tygodni.

Artresan Efekt powinien być stosowany zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce lub na opakowaniu. Nie należy przekraczać rekomendowanej dawki jednorazowej i dobowej. Preparat nie powinien być podawany kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zdrowej i zróżnicowanej diety.

Suplementu diety Artresan Efekt nie zaleca się aplikować u osób cierpiących na nietolerancję lub alergię na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Artresan Efekt powinien być przechowywany w suchym miejscu o temperaturze pokojowej. Należy chronić go przed działaniem wilgoci oraz światła.