Asmag Forte 34mg, 50 tabletek

ostatnia cena sprzedaży
7,89 Cena brutto
Sprawdź podobne

Rodzaj: Lek

Producent: FARMAPOL

Asmag Forte 34mg, 50 tabletek - opis produktu

Wskazania: niedobór magnezu.

Skład: 1 tabletka zawiera: wodoroasparaginian magnezu czterowodny 0,5g oraz substancje pomocnicze: laktoza, skrobia ziemniaczana, dekstryna, metyloceluloza, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna.

Działanie: magnez wpływa stymulująco na czynności mózgu, usprawnia pamięć, poprawia koncentrację i samopoczucie, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, serca, układu nerwowego i układu odpornościowego.

Dawkowanie: dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek 3 razy na dobę. Lek należy przyjmować po posiłku, popijając wodą. Leku Asmag Forte nie należy stosować w wiek u poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania: nie stosować przy niewydolności nerek, nie podawać podczas leczenia antybiotykami, nie podawać przy biegunce.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: