Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Aspirator do nosa, ApteoCare, dla dzieci poniżej 3 lat, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 15,79 zł za 1 sztukę
Cena
15,79 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Aspirator do nosa pozwala szybko i delikatnie usuwać wydzielinę z noska dziecka za pomocą zasysania powietrza. Pomaga przywrócić swobodne oddychanie podczas snu lub karmienia. Przy regularnym oczyszczaniu noska ogranicza oraz zapobiega infekcjom górnych i dolnych dróg oddechowych. Przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia. Jet bezpieczny i łatwy do czyszczenia.

Zastosowanie

Dla dzieci poniżej 3. roku życia do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa w przeziębieniach, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny.

Sposób użycia

Ułożyć dziecko w bezpiecznej pozycji leżącej twarzą do góry. Końcówkę aspiratora należy delikatnie włożyć do otworu nosowego dziecka i umieścić ustnik w ustach osoby wykonującej czynność. Wciągnąć delikatnie powietrze przez ustnik. Powoli i stopniowo zwiększać siłę ssącą, dopóki wydzielina nosowa nie zacznie gromadzić  się w zbiorniku. W razie konieczności czynność powtórzyć. Powtórzyć czynność w drugim otworze nosowym. Jeżeli wydzielina jest zbyt sucha lub zbyt gęsta, wkropić do nosa niewielką ilość soli fizjologicznej. Po każdym użyciu należy rozebrać aspirator na części i dokładnie umyć.

Ważne wskazówki

Nie używać, jeśli wstępują jakieś rany, objawy zapalenia lub krwawienie w nosie.
Nie wkładać końcówki aspiratora zbyt daleko.
Nie stosować do jamy ustnej lub w uchu dziecka.
Nie sterylizować wrzącą wodą, parą wodna lub w kuchence mikrofalowej.
Nie podłączać do jakichkolwiek urządzeń ssących.

Zawartość opakowania

- aspirator,
- 4 wymienne, higieniczne filtry absorbujące.

Producent

Synoptis Pharma
ul. Krakowiaków 65,
02-255 Warszawa.