Kategorie

Aspirator do nosa UNIMER BABY, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 20,99 zł za 1 sztukę

Cena
20,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Aspirator do nosa dla niemowląt umożliwia delikatną aspirację śluzu blokującego kanaliki nosowe niemowlęcia. Budowa aplikatora do nosa gwarantuje bezpieczną aspirację wydzielin. Zaokrąglony kształt umożliwia styczność z otworem nosowym niemowlęcia, nie stwarzając ryzyka zranienia. Aplikator jest wykonany z nietłukącego się tworzywa i podlega zimnej lub parowej sterylizacji. Można wykorzystać go kilkakrotnie.

Zastosowanie

Dla dzieci i niemowląt do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa w przeziębieniach, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny.

Sposób użycia

Umyj ręce. Załóż aspirator zgodnie ze schematem umieszczonym w ulotce załączonej do opakowania. Umieść mały kawałek waty, który posłuży za filtr między aplikatorem do nosa a zbiornikiem. Ułóż dziecko na stoliku do przewijania i podnieść jego głowę. Weź ustnik do ust. Mała otoczka ułatwia trzymanie go między zębami. Przyłóż aplikator do nosa z otworów nosowych niemowlęcia. Wciągnij delikatnie powietrze. Wydzielina będzie gromadzi się w zbiorniku. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Wykonać tę sama czynność w drugim otworze nosowym. Wkropienie do każdego otworu nosowego kilku kropel roztworu soli fizjologicznej ułatwia aspirację wydzielin. Przed pierwszym użyciem rozłóż aspirator na części, staranni umyj w gorącej wodzie z mydłem i wypłucz w czystej wodzie.

Ostrzeżenia

Nie gotować.