ATOM, proszek do prania z nanosrebrem, 3,3kg

ATOM, proszek do prania z nanosrebrem, 3,3kg

brak ceny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Chwilowo niedostępny

Rodzaj: Bez recepty

Producent: VINSVIN

ATOM, proszek do prania z nanosrebrem, 3,3kg - opis produktu

Innowacyjny antybakteryjny proszek do prania tkanin. Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej nanocząsteczki srebra pozwala na efektywne pranie tkanin już w temperaturze 30°C. Skutecznie usuwa plamy i efektywnie sterylizuje ubrania i inne prane w nim tkaniny.
 
Cząsteczki srebra wraz z wodą dostają się do prania, dzięki czemu niszczą około 650 różnych rodzajów bakterii
i wirusów, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.
 
Oprócz bakterii proszek do prania ATOMUS z nanosrebrem usuwa również nieprzyjemne zapachy pranych rzeczy, zabijając powodujące ich powstawanie komórki grzybów. Prane w nim tkaniny stają się odporne na absorbowanie zapachów z otoczenia. Dzięki proszkowi ATOMUS z nanosrebrem prane rzeczy nie niszczą się jak podczas gotowania, zachowują ochronę antybakteryjną oraz nie absorbują zapachów z otoczenia. Stosowanie proszku do prania ATOMUS to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ piorąc w niskiej temperaturze pralki zużywają mniej energii.
 
Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych testem kontaktowym, fizykochemicznych oraz testem koszulkowym.
 
Zastosowanie: do prania przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu naturalnego, we wszystkich rodzajach pralek w szerokim zakresie temperatur od 30°C do 95°C.
 
Proszek jest efektywny już w temperaturze 30°C, polecamy jednak pranie w temperaturze 30ºC–60°C w zależności od pralki. Jeżeli woda jest twarda to pranie w temperaturze 60°C pozwoli na dłużej zachować miękkość pranych rzeczy.