Audispray Adult, roztwór wody morskiej, 50ml

25,59 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: PERFFARMA

Grupa: audispray

Audispray Adult, roztwór wody morskiej, 50ml - opis produktu

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie. Drobnocząsteczkowy aerozol łagodnie wstrzykiwany jest przez dyszę, która chroni przed wytworzeniem zbyt wysokiego ciśnienia w kanale słuchowym.
 
Zastosowanie: w naturalny sposób upłynnia i rozpuszcza nadmiar woskowiny, kurzy i zanieczyszczeń oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w zewnętrznym kanale słuchowym. Audispray pozwala uniknąć konieczności stosownia patyczków bawełnianych, które powodują przesuwanie woskowiny w kierunku błony bębenkowej. Preparat można stosować u dorosłych oraz dzieci od 6 lat.
 
Sposób użycia: Audispray należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a u osób ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny codziennie. Osoby noszące aparaty słuchowe mogą stosować Audispray co wieczór, po zdjęciu aparatu.
 
Składniki: hipertoniczny roztwór wody morskiej.
 
Ważne wskażówki:
W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza.
Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu AUDISPRAY mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Producent:
Perffarma Sp. z o.o.,
ul. Królowej Marysieńki 13/11,
02-954 Warszawa.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: